CHAT u Pepka

Jelikož zde nefunguje nic podobného jako chat kde si může každý napsat cokoliv chce (slušného a ktématu), zřizuji tento pokec abych nemusel svými příspěvky obtěžovat v jiných diskuzích. Tento pokec je otevřen všem, kteří nebudou ostatní zde kritizovat za příspěvky.
Autor diskuse: machacek.pepa - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

Npepa.machacek - Profil | Čt 13.3.2008 20:53:28

jitka není zač, ale stojí ta czech post total za ho....o že? .-)

    NDenny - Profil | Čt 13.3.2008 19:41:19

    Mr.Stick - kdyz muzu tak pomuzu :-)
    ale nejde vyhovet vsem najednou ale snazim se,pristi rok uz tady nebudu a tak co bude v nasich silach tak udelam.Ovsem nema cenu posilat nejake blbiny kde postovne je drazsi nez samotna vec,proto nekdy cekam az se to trosku sejde a posilam toho vic najednou,vsak vis sam.
















      NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 19:22:52

      @Denny: Děkovat bych měl spíš já, ptal jsem se jen abych se ujistil, že Česká pošta občas i dělá, co má v popisu práce.

        NDenny - Profil | Čt 13.3.2008 19:21:56

        Mr.Stick - diky,dorazily v poradku,omlouvam se ze jsem nedal vedet.

          NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 19:15:04

          @Jitkagold: Ode mě jsou penízky OK?

            NJitkagold - Profil | Čt 13.3.2008 19:12:13

            pepa.machacek - dnes jsme volali do Cech a ta nase znama dostala az vcera od posty upozorneni ze ma na poste balik,ted tam jdu zavolat a rict ji at jim zvedne mandle jak je mozny ze ji nedali vedet driv,ale diky moc.

              Npepa.machacek - Profil | Čt 13.3.2008 18:37:31

              jitkagold, ted jsem si dal vyhledat ten balíček podle podacího lístku, a píše to tam že to je od 10.3.uloženo na poště libušín adresát 10. nebyl zastižen

                Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:12:46

                tam maj také slevy těch 10 automaticky, ale já chodím ještě do spomy a i do jinejch

                  NPvl - Profil | St 12.3.2008 13:07:01

                  pepa.machacek - ® Když myslíš ..:o§) zico ?

                    Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:06:06

                    to mám automaticky nad 1000kč, počítám tak 20%:-)

                      NPvl - Profil | St 12.3.2008 13:04:55

                      pepa.machacek - ® Tipnul bych 10% :o§)

                        Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:02:57

                        ládes už se na ty fotky těším, zejtra jede pro tufku 91kg do hk, jsem zvědavel kolik mi dá slevu

                          Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:01:25

                          azbest, to je v pohodě, nic se mazat nebude:-) stačilo si to vyříkat

                            NAzbest - Profil | St 12.3.2008 11:25:13

                            pepa a spol.-Tak to se Vám chlapi omlouvám a beru zpět.Klidně můj první příspěvek smázni,ať nikoho neirituje.Mějte se:-)

                              NAzbest - Profil | St 12.3.2008 11:23:55

                              pif-to máš určitě pravdu,protože to je ještě furt Asie:-))

                                Nládes - Profil | St 12.3.2008 10:54:03

                                Čau Pepo: Se šňůrou Powerline skušenost taky nemám ,ale kdesi jsem tady četl že není špatná, ale její životnost je tak 2 sezony a pak se trhá, tak nevím.Nemůžu si pomoct, ale u mně boduje stále Tufka. Jinak držáky jsem už svařil.Ještě je trošku přebrousím a vyleštím a je hotovo.Počítám, v neděli bych Ti sem mohl hodit foto,pokud to teda stihnu.Tak zatím se měj chlape.ČAU

                                  NPvl - Profil | St 12.3.2008 10:40:49

                                  Jitkagold - ® Bylo to myšleno v nadsázce ! Je to pakáž ,že to nemá obdoby!! Hlavně že mají na autech reklamu -Dnes podáte zítra dodáme ........ :o)) (((((((((((((((

                                    NJitkagold - Profil | Út 11.3.2008 19:41:24

                                    pepa.machacek - OK. diky no pockame :-)))

                                      Npepa.machacek - Profil | Út 11.3.2008 19:38:51

                                      jitka : na poště mi řekli že to je na cestě, víc jsme z nich nedostal, tak jsem jim tam udělal trochu bordel s tím jejich dnes podáte, zítra dodáme :-)