CHAT u Pepka

Jelikož zde nefunguje nic podobného jako chat kde si může každý napsat cokoliv chce (slušného a ktématu), zřizuji tento pokec abych nemusel svými příspěvky obtěžovat v jiných diskuzích. Tento pokec je otevřen všem, kteří nebudou ostatní zde kritizovat za příspěvky.
Autor diskuse: machacek.pepa - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

NJitkagold - Profil | Út 4.3.2008 20:01:25

machacek.pepa - uz jsi se ptal meho muze a mimo jine zname daleko lepsi nez je tufline!!!!

    Nmarvinone - Profil | Út 4.3.2008 20:00:33

    ste si se mnou moc nepovidali tak jsem to zkusil u pepy-:)))))

      Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 20:00:11

      jo tak od takovejch je fakt že bych se zachranovat nechal, jsem chtěl takhle v úterní podvečer potěšit:-)

        NJitkagold - Profil | Út 4.3.2008 19:59:27

        SAHIB- no ahojky beruscacku:-)))

          Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:59:14

          jituško, nechtěla byste mi pomoci s posláním té pletenky z USA?

            NJitkagold - Profil | Út 4.3.2008 19:58:38

            marvinone - baitiku1 co tady delas??? Ja jsem jenom nakoukla vis:-))))

              NSAHIB - Profil | Út 4.3.2008 19:58:25

              nazdarek ve spolek,
              zdravím i Jitkagold,
              teda pepane,co tam dělaj ty silikony!ty patřej na lod jako poslední kolo záchrany!..oo))

                Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:58:11

                ale no tak to je přeci dívka dne na seznamu:-) ale můj tip to není :-)

                  Nmarvinone - Profil | Út 4.3.2008 19:57:38

                  jitkagold copak na středočeších nuda??

                    Nmarvinone - Profil | Út 4.3.2008 19:56:52

                    jo dobrej ulovek-:)

                      NJitkagold - Profil | Út 4.3.2008 19:56:42

                      machacek.pepa- teda,Pepo,to je ale sereda,ta je snad cela umela !!!!! :-))))))))))))))))))))))

                        Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:52:02

                        ale to je fakt ty by se hodily

                          Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:51:25

                          děuji

                            Nreditel zemekoule - Profil | Út 4.3.2008 19:51:13

                            chybi tady holky

                              Nmarvinone - Profil | Út 4.3.2008 19:50:17

                              pepa-jo to s tebou sohlasím

                                Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:47:22

                                aktualizovat musíš, ale kde si tady na mrku můžeš jinde takto pokecat i mimo téma otázky ............. komu se tento chat však nelíbí, nemusí sem chodit a přispívat

                                  Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:46:03

                                  o čem koliv chceš si tu ským koliv psát, jelikož jsem se setkal stím že některé obtěžuje když se bavíš s někým v jiných příspěvcích, proto se to tu založilo, například jsme velmi podrobně v tomto týdnu probírali šnůru na sumce v sumcařině a hodně to tam obtěžovalo, že prej jsme zničili sumčasřinu, přitom nebýt nás, za poslední týden by tam nebyly skoro žádné příspěvky, ale to tu nehodlám řešit,l pište co chcete, myslím tím k rybařině, ale i obyčejný pokec mezi sebou, třeba o tom kdy se sejdete na rybách,m co doma atd......

                                    Nmarvinone - Profil | Út 4.3.2008 19:45:23

                                    lepší je snad chatovat někde jinde tady se to stejně samo neobnovuje po novém příspěku jakej máte názor??

                                      NGeorgino - Profil | Út 4.3.2008 19:41:03

                                      A o čem by jsi chtěl chatovat?

                                        Nmachacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 19:40:12

                                        ládes, tak kde je tě konec,