CHAT u Pepka

Jelikož zde nefunguje nic podobného jako chat kde si může každý napsat cokoliv chce (slušného a ktématu), zřizuji tento pokec abych nemusel svými příspěvky obtěžovat v jiných diskuzích. Tento pokec je otevřen všem, kteří nebudou ostatní zde kritizovat za příspěvky.
Autor diskuse: machacek.pepa - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:53:55

Pvl: a úplně ty nejklíčovější rady dostaneš u nás v hospodě po 10. hodině po 10. pivu :-))

    NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:51:46

    baitruner2 - ® " Klíčový" rady se tady nedávají jedině e-mail , ICQ , skype :o§) EDIT já teda ne, když nějakou mám .Většina lidí asi taky ne .

      Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:48:08

      Pvl-To chapu jak si to ted napsal.Ze jsou lidi liny a ptaji se na kraviny!Ale nechapu to proc se tady ty lidi tak napadaj a urazej vzdyt je to uplne zbytecne si myslim.A treba jsem rad kdyz mi tady nekdo poradi bez nakych pripominek atd.A nebo kdyz poradi ostatnim rybarum tak to rad ctu takovehle debaty.

        NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:47:25

        Já taky nikoho neznal , jel jsem s klukem který bydlí poblíž mého bydliště . S ním jsem se prakticky neznal ( Bulk) Ten měl známý kluky co navštěvují Br. jádro - MrKos ,a spol -hned se okruh známých rozrostl a to nebyli a nejsou kapraři .

          NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:45:50

          Pvl: hehe ...

            NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:43:15

            baitruner2 - ® Neznám ... Poznáš jednoho atd..... Nebo jak píše Dejv polejt patro a jde to samo :o§)

              NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:41:49

              DejF - ® Myslím si, že na srazu by jsi ani takového nepoznal .

                NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:40:00

                baitruner2 - ® zase musíš uznat ,že je zde hodně lidí ,kteří jsou líný nebo pohodlný si někde něco sami najít , a ptají se na kdejakou krávovinu . Když je někdo nový ,ten přehled nemá -to beru ,ale když sem někdo chodí př. 1rok a ptá se na věci které se tu řešily ,tak se nemůžeš divit ,že hodně lidí včetně mne prská.

                  NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:39:24

                  bait: tak tam pojedem spolu, dáme nějaký píva a panáky a pak uviděj, jak jsme stydlivý :-))

                    Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:38:34

                    Pvl-No ja tady fakt nekdy nechapu o co se vubec hadaji.Me to pripada ze je proste tady par lidi,kteri se zapoji do nake debaty a hned je zle?Takovy ti prudici vis jak to myslim???A naopak nekteri ti radi poradi a pomohou kdyz se na neco zeptas.A tak by to podle me melo byt.A na sraz bych se podival rad,ale nevim jak bych se tam mel chovat,kdyz tam nikoho neznam?Jsem takovy stydlivka no.Aleasi mas pravdu.

                      Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 10:35:17

                      tím to bude, jsou to ty co v úkrytu kritizujou ale tot vše

                        NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:34:22

                        Pvl: no na tom srazu se sejdou asi jen ty normální lidi ... ale takový ty chytráci a rypáci, tam radši nelezou, pač by dostali přes ten svůj rypáček :-))

                          Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 10:34:20

                          ale mě se nechce jen sledovat z povzdálí, rád bych přidal svůj názor a své zkušenosti, ale ikdyž je mám ozkoušené, nikomu je nenutím, stejně jsou tací co tě zkritizujou a nedaj šanci ničemu než svým názorům

                            NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:33:23

                            baitruner2 - ® Ono to takhle vypadá v některých chvílích dost napínavý . Ale když by jsi přijel na nějaký sraz uvidíš že je to vše jinak .

                              Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:32:36

                              pepa.machacek-To je hold osud no.Co vice ti k tomu mam napsat.Ja se uz radsi na nic tady neptam a jenom to sleduji s povzdali.A ptam se lidi kteri mi uz nekolikrat tady poradili.Tot vse.

                                Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 10:28:25

                                děkuju, ale jak vidíš tak ikdyž si jdeš někam do ústraní, stejně tě furt někdo napadá a opruzuje:-(

                                  Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:24:36

                                  pepa.machacek-Jsem tady teda novy asi 3 mesice a taky uz me to vubec nebavy jak se tady kazdej hada a napadaji se mezi sebou!!!!!!V tom s tebou SOUHLASIM.

                                    Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:22:25

                                    DejF-Presne tak jak si to napsal.Jo a jeste 1 vec NIKDO NAS TAM NENAPADA!!!!!!!!!!!

                                      Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 10:19:56

                                      děkuji dejf za doplnění :-)

                                        NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:18:28

                                        Azbest: my si takhle plkali v plkárně a byly jsme odtamtud vyhoštěni ... tak jsme si založili svou otázku, kde řešíme vše - od rybařiny až po suchý z nosu ... domlouváme si tu výpravy na ryby, sdělujeme zážitky z výprav, zkušenosti s návnadama a nástrahama, různý rady a triky a tipy ... ale i takový ty všední věci všedního života ... takže asi takhle ...