Nládes - Profil | Čt 3.4.2008 17:43:04
Zdar Pepo: S počasím to stojí asi všuude za prd, já chci v polovině dubna vyrazit na jih, ale zatím to vidím bledě.Sem tam v noci ještě hlásí -2 a přes den 8*C. Uvidíme,třeba se to ještě spraví.Tady se to taky pořád honí chvilku svití oskar a hned zas sere a tak je to tu celej den.A co jinak,kufřík už máš hotovej?asi ne co? Nech to na zimu to bude víc času a teď tě to stejně nebude bavit,protože každý čeká až se počasí umoudří a hned jsme u vody no né? na to dám hlavu.:-))))) Tak zatím se měj a Zdar
Nmachacek.pepa - Profil | St 2.4.2008 19:56:09
nazdar ládíku, prosímtě já mám takové práce, že nemám ani čas na tu rybařinu, tak na tufku jsme se ti ptal, a ted už mi ji nechá jen za 5,80 za metr, jinak už bych razil na ryby ale počasí se zase kur...ví:-) jak se daří u vás?
Nládes - Profil | St 2.4.2008 18:48:06
Čus Pepíno: včera jsem ti posílal meil, došel ti?
Nmachacek.pepa - Profil | Ne 23.3.2008 17:12:21
ahoj jsem tu, použij obyčejné lepidlo na polystyren, jak jsem ti povídal včera do telefonu, teda řeknu ti, včera to byla akce, deset jich padlo minimálně
Nládes - Profil | So 22.3.2008 15:52:00
Čau Pepo: Prosím tě, nemůžeš mi poradit nějaké dobré lepidlo co by slepilo polystyrén s bužírkou.Nemůžu nikde nic sehnat.
NJitkagold - Profil | Čt 20.3.2008 12:38:15
machacek.pepa - ja take dekuji.
Nmachacek.pepa - Profil | Čt 20.3.2008 11:47:27
Jitka, tak jsou penízky doma v teplíčku, děkuju za obchod a přeji plno spokojenosti:-)
Nmachacek.pepa - Profil | Čt 20.3.2008 9:47:08
mo ti děkuju ládíku, neboj pití se uskuteční až v sobotu, dostal jsem k svátku soudek starouše tak si dáme do čumáku
Nládes - Profil | St 19.3.2008 23:00:52
Pepíno: Vše nej k Josefu, a moc nepij :-))))))))
NJitkagold - Profil | Út 18.3.2008 14:22:39
machacek.pepa- tak pak napis ju.
NJitkagold - Profil | Út 18.3.2008 14:16:05
machacek.pepa - ahoj,uz mas prasule ???
Nmachacek.pepa - Profil | Út 18.3.2008 9:47:45
Ládes, je mi jasný že to není levná sranda, kouknu se za kolik bych mohl sehnat materiál já a dám vědět, ze železa pro mne není problém si to udělat sám, ale nerez je nerez:-)
Nládes - Profil | Po 17.3.2008 19:48:56
Šisler:beru zpět,stala se mi malá chybička už je to OK.
Nládes - Profil | Po 17.3.2008 19:24:57
Pane Šisler, nenapsal jste mi Váš E-mail, tak nemohu odepsat.
Nládes - Profil | Po 17.3.2008 18:27:55
smradzjzd: Už jsem ti to přece psal, že je to úplně jedno jak to je navařený,mě to vyhovuje tak jak to je, a druhej ať si to udělá podle vlastní představy.Toje přece uplně jedno néééééé? ČAU :-))))))))))
Nládes - Profil | Po 17.3.2008 18:23:38
Čau Pepíno: Díky za pochvalu i ostatním.Určitě se do nich pustím znova ,ale nevím kdy toho času moc není vždyť to znáte.A navíc musím zjistit znovu ceny každou chvíli to překopávají.ale nebude to levná záležitost,počítejte 700-800kč jen matroš a kde je ostatní práce,myslím soustružení, frézování,svářečská,veškerý brusný kotoučky,závitníky a vrtáky do nerezu.No? tak vůbec nevím kde se ta cena zastaví.Ale jak říkam vše zjistím a pak dám vědět.Moje držáky neberte to jsem sehnal přes kamoše, ale ve větším množství to nejde,a matroš musím koupit nedá se nic dělat.Jinak Pepíno ať se ti ten kufřík povede,to jsem teda zvědav.Čus
Nsmradzjzd - Profil | Ne 16.3.2008 21:08:40
ládes - jak sem psal, nemám zkušenosti. Ale právě že sem si to představoval podle toho jak je máš zapíchlý. Zdálo se mi, že nesvírají vůči zemi stejný úhel, což by při tom pootočení svíraly a na tu pod prutem půjde blbě šlapat, bo z ní bude sjíždět noha.
Ale beru tě, máš s tím na rozdíl ode mě zkušenost, jen mě to zaujalo.
Npepa.machacek - Profil | Ne 16.3.2008 21:00:00
nazdar kolego jsem tady, neměl jsem o víkendu volno, musím uznat že jsou opravdu krásné, lepsí bych ani já neuměl, já jsme zas dělal kufřík na výbavu, taky ti pošlu fotky, dělal jsme si ho z pořekližky, protože ty plastový stojej za hovno, , jěště jednou, t¨fakt krása, takový by se mi líbily, dva bys mi taky mohl udělat:-)
Nládes - Profil | Ne 16.3.2008 14:41:56
Pepíno:kde se flákáš? Napiš mi na E-mail tvůj telefon,a jestli máš T-mobile,oskar,nebo Eurotel.V kartě ho nemáš. Dík
Nládes - Profil | Ne 16.3.2008 14:10:58
smradzjzd: Skus si představit jak se ti budou zapichovat když budou navařený o těch 90 stupňů jak píšeš.Sám to vyskoušej a uvidíš.Ale je to každého věc jak si to udělá.Když ti bude vyhovovat jiný směr stupaček, tak si to přivař podle svého nic tím neskazíš.
Nládes - Profil | So 15.3.2008 22:24:36
smradzjzd: lépe se zašlápnou do země
Nsmradzjzd - Profil | So 15.3.2008 22:10:15
ládes- pěkný
Jen jeden dotaz, proč jsou ty "stupačky" navařeny právě pod tím úhlem vzhledem k uložení prutu co jsou ?
Jsem v tom laik, ale připadne mi, že bych je raděj pootočil o 90 stupňů.
Nládes - Profil | So 15.3.2008 21:56:05
detail, omlouvám se za kvalitu.
Nládes - Profil | So 15.3.2008 21:41:23
a ještě jedna fotečka
Nládes - Profil | So 15.3.2008 21:39:39
Pepíno: tak sem je konečně dodělal. No, myslím že se docela aji povedly co?
Nládes - Profil | So 15.3.2008 20:35:25
Pepo, seš tady?
NDenny - Profil | Pá 14.3.2008 14:38:52
smradzjzd - no tak tim se vse vysvetluje,uz nekolik let marne cekam na par dopisu,
opravdu "Dneska podate-zitra dodame",jen nejak zapomeli dopsat kam :-))
NJitkagold - Profil | Pá 14.3.2008 13:56:11
pepa.machacek - tak to mam doma,diky
Npepa.machacek - Profil | Pá 14.3.2008 13:05:52
to je v pohodě, já na to nespěchám, jen aby se nám to někde nezaseklo:-)
NJitkagold - Profil | Pá 14.3.2008 13:02:36
pepa.machacek - ted jseme prijeli z prace a jdu tam zavolat ju.
Npepa.machacek - Profil | Pá 14.3.2008 7:32:20
jitka: jenomže tady je pak už jen ppl a te je odost dražší
NJitkagold - Profil | Čt 13.3.2008 21:03:38
pepa.machacek - to teda jo !!!! Tady by asi dlouho neuradovali ! :-))))
Npepa.machacek - Profil | Čt 13.3.2008 20:53:28
jitka není zač, ale stojí ta czech post total za ho....o že? .-)
NDenny - Profil | Čt 13.3.2008 19:41:19
Mr.Stick - kdyz muzu tak pomuzu :-)
ale nejde vyhovet vsem najednou ale snazim se,pristi rok uz tady nebudu a tak co bude v nasich silach tak udelam.Ovsem nema cenu posilat nejake blbiny kde postovne je drazsi nez samotna vec,proto nekdy cekam az se to trosku sejde a posilam toho vic najednou,vsak vis sam.
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 19:22:52
@Denny: Děkovat bych měl spíš já, ptal jsem se jen abych se ujistil, že Česká pošta občas i dělá, co má v popisu práce.
NDenny - Profil | Čt 13.3.2008 19:21:56
Mr.Stick - diky,dorazily v poradku,omlouvam se ze jsem nedal vedet.
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 19:15:04
@Jitkagold: Ode mě jsou penízky OK?
NJitkagold - Profil | Čt 13.3.2008 19:12:13
pepa.machacek - dnes jsme volali do Cech a ta nase znama dostala az vcera od posty upozorneni ze ma na poste balik,ted tam jdu zavolat a rict ji at jim zvedne mandle jak je mozny ze ji nedali vedet driv,ale diky moc.
Npepa.machacek - Profil | Čt 13.3.2008 18:37:31
jitkagold, ted jsem si dal vyhledat ten balíček podle podacího lístku, a píše to tam že to je od 10.3.uloženo na poště libušín adresát 10. nebyl zastižen
Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:12:46
tam maj také slevy těch 10 automaticky, ale já chodím ještě do spomy a i do jinejch
NPvl - Profil | St 12.3.2008 13:07:01
pepa.machacek - ® Když myslíš ..:o§) zico ?
Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:06:06
to mám automaticky nad 1000kč, počítám tak 20%:-)
NPvl - Profil | St 12.3.2008 13:04:55
pepa.machacek - ® Tipnul bych 10% :o§)
Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:02:57
ládes už se na ty fotky těším, zejtra jede pro tufku 91kg do hk, jsem zvědavel kolik mi dá slevu
Npepa.machacek - Profil | St 12.3.2008 13:01:25
azbest, to je v pohodě, nic se mazat nebude:-) stačilo si to vyříkat
NAzbest - Profil | St 12.3.2008 11:25:13
pepa a spol.-Tak to se Vám chlapi omlouvám a beru zpět.Klidně můj první příspěvek smázni,ať nikoho neirituje.Mějte se:-)
NAzbest - Profil | St 12.3.2008 11:23:55
pif-to máš určitě pravdu,protože to je ještě furt Asie:-))
Nládes - Profil | St 12.3.2008 10:54:03
Čau Pepo: Se šňůrou Powerline skušenost taky nemám ,ale kdesi jsem tady četl že není špatná, ale její životnost je tak 2 sezony a pak se trhá, tak nevím.Nemůžu si pomoct, ale u mně boduje stále Tufka. Jinak držáky jsem už svařil.Ještě je trošku přebrousím a vyleštím a je hotovo.Počítám, v neděli bych Ti sem mohl hodit foto,pokud to teda stihnu.Tak zatím se měj chlape.ČAU
NPvl - Profil | St 12.3.2008 10:40:49
Jitkagold - ® Bylo to myšleno v nadsázce ! Je to pakáž ,že to nemá obdoby!! Hlavně že mají na autech reklamu -Dnes podáte zítra dodáme ........ :o)) (((((((((((((((
NJitkagold - Profil | Út 11.3.2008 19:41:24
pepa.machacek - OK. diky no pockame :-)))
Npepa.machacek - Profil | Út 11.3.2008 19:38:51
jitka : na poště mi řekli že to je na cestě, víc jsme z nich nedostal, tak jsem jim tam udělal trochu bordel s tím jejich dnes podáte, zítra dodáme :-)
Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:56:05
Denny:to je blbost...když ho pošleš přes japonsko,pak je dřív unás.)))
Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:55:06
Denny:to je blbost...když ho pošleš přes japonsko,pak je dřív unás.)))
NDenny - Profil | Út 11.3.2008 15:37:04
pif - kdyz s Jitkou posleme balik odtud tak je v Cechach driv nez z Moravy :-)))))
Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:28:25
jitkagold:v čechách to funguje blbě!!!ale na moravě to šlape.)))
NJitkagold - Profil | Út 11.3.2008 14:47:14
Pvl - ja ti nejak nerozumim,jestli v Cechach vse funguje jako posta,tak potes pambu !!!!! :-)))
NPvl - Profil | Út 11.3.2008 12:52:45
Jitkagold - ® Co by jsi chtěla ? Za ty peníze ........... :o§)) ((((((
Npepa.machacek - Profil | Út 11.3.2008 12:48:52
no to vypadá zajímavě, ale zkušenosti nemám, něco o tom víš?
Npepa.machacek - Profil | Po 10.3.2008 19:09:13
no a kór tady u nás v té vesnické prd ....i to ti povím
NJitkagold - Profil | Po 10.3.2008 19:06:27
pepa.machacek - OK. tak to asi musime pockat,az to doruci. Teda to jsou sluzby v Cechach !!!
Npepa.machacek - Profil | Po 10.3.2008 19:02:29
no pozor to ale není možné, musí to tam být, hned zítra ráno zavolám na poštu co se děle, ale je to poslané
NJitkagold - Profil | Po 10.3.2008 17:37:47
pepa.machacek- ten balicek jeste neprisel proc???
Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 19:21:36
no to já si za rtebe dám aspon tři, jdu na ně taky, tak zas příště
Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 19:19:50
Pepo: já jestli bych jel,tak jedině v tu sobotu 29.3 v týdnu se tam nemám šanci dostat.Ale to si ještě písnem. Dnes jsem měl pořádnej záhul v práci,jsem jakejsi nesvůj.Ale to bude asi tím ,že mi chybí vitamín P, tak hodím spršku a jdu na hrnek.:-)))) tak se měj.Dám si jedno i za Tebe Čussss
Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 18:57:58
no zatím to vplánu mám,a le u mě těžko říct zda se tam opravdu dostanu
Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 18:55:59
DejF: :-))))))))))))
Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 18:54:45
Zdarec Pepíno:Já vím,mám áčko, ale jaksi nemám toho času.Chtěl jsem se tě zeptat,jedeš do toho Brna?
NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:58:22
Pvl: přesně tak ... ráno si už toho pamatuju půlku a pak se snažím si to všechno vybavit, co a kdo že to vlastně říkal :-)))
NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:56:27
DejF - ® To bych tam musel přijít tesně před 10 protože bych si nic nepamatoval :o§(( )))
Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:54:35
Pvl-Ano to uz vim taky.A kdyz jsem se sem prihlasil tak mi to doslo ze tady nemohu pustit uplne vsechno.To mas jak v hospode.Zeptaji se te jak to slo na rybach a kde?A druhy den si na tom miste nesednes.