CHAT u Pepka

Jelikož zde nefunguje nic podobného jako chat kde si může každý napsat cokoliv chce (slušného a ktématu), zřizuji tento pokec abych nemusel svými příspěvky obtěžovat v jiných diskuzích. Tento pokec je otevřen všem, kteří nebudou ostatní zde kritizovat za příspěvky.
Autor diskuse: machacek.pepa - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

pepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 10:15:29

nic ve zlém ale právě kůli takovýmto narážkám a ještě pitomnějším spousta lidí přestává přispívat svými odpovědmi do některých otázek, protože nemají chut se stále někomu ubraňovat, určité sortě lidí která tu stále napadá ostatní a to skoro ve všech otázkách, nejde mi o to si užívat nějaké pozice admina, stejně tento chat neovlivním, ale jde mi o to udělat něco pro ty ostatní, a jak jsem psal pokud se ti to nelíbí, připadá ti to pomatené, nikdo tě nenutí aby jsi sem přispíval :-) doopravdy nic ve zlém

    Azbest - Profil | Pá 7.3.2008 10:06:12

    To se tu chce autor jen zviditelnit, nebo mít pocit něčeho vlastního zadarmo?Cokoli a slušného ktématu tu může kdokoli napsat - k jakému tématu?
    Mě to přijde mírně pomatený a ani ne vtipný.
    Tohle je rybářskej server a nebo můžeš jít do plkárny případně bulváru(jestli ještě funguje).Tam Tě nikdo napadat nebude, nebo se musíš ubránit.
    Pokud si jen chceš užít roli admina na písečku, tak to je jiná.
    O čemkoli můžeš jít ale přece plkat třeba na chat.cz a adminovat taky, ale on by Ti tam asi nikdo nepřišel co?
    Ale možná jsem ve svý omezenosti nepochopil geniální pointu-pak se omlouvám.
    Bylo to dost k tématu?:-)) Nic ve zlým.

      pepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 9:27:13

      dobré by bylo, kdyby bylo u každého člena kolonka " poslat vzkaz", že bychom si mohli kecat očemkoliv bez přítomnosti ostatních

        Cerebro - Profil | Čt 6.3.2008 17:47:34

        Mě tu chybí šeptání a na pokec fungujou jiný otázky přes Jádra počínaje Středočeši - pokec konče. Jinak většina lidí má icq což je super věc. doporučuji!

          SAHIB - Profil | Čt 6.3.2008 17:18:16

          pepa.machacek
          ¨díky, já sice mám nějaký maličký(+-50),ale to byly náhodovky na klasa teleskopy,takže to je o něčem jiným a ještě to vzali na rohlík, boilies,..
          ale todle je už trošku cílenější,ale prubnu to jak povídáš,a uvidíme,ale jinak díkec za radu,dám pak vědít,jak to zafungovalo,...

            pepa.machacek - Profil | St 5.3.2008 22:12:00

            já bych to nechal tak ten jeden metr nade dnem, podle hloubky, kdyby to bylo na hloubce 3 metry a víc, hele zkus to a uvidíš co to udělá.-)

              SAHIB - Profil | St 5.3.2008 21:46:16

              pepa.macháček,
              díky,víš ani tak ne o klacek,ten by mi tolik nebolel,spíš ten navi,zda bude dostačující,je to baitík..má to 4,5..ložisek,ted přesně nevím,..a na cca 200 m šňůry,..by měla stačit,..a ta kača s karasem by měla být dostačující si myslíš? jak bys rybu dal vysoko nade dno?já bych to tejpoval tak 35-50 cm nade dno,..

                pepa.machacek - Profil | St 5.3.2008 21:42:43

                sahib, myslím si že ti to bude šlapat

                ládes, zdravím a pozdravuju, pošli mi pak foto těch tve
                jch držáku, jsem zvědavej

                  SAHIB - Profil | St 5.3.2008 17:40:03

                  machacek.pepa
                  ahojky,já nejsem sumcař,ale občas když provokujou potvory,tak mám sto chutí to prubnout,..je to stoják 6 ha,a 1 ha,ale jsou tam pěkní,...
                  a chci se zeptat jako zkušenného,pokud bych tam plácl klasiku kačenu,ale dosti velkou alespon 70-100gr,karase tak 25 + -,..
                  šňůru bych viděl tak na 50 - 60 kg a hák-ten bych chtěl dát pouze jednoháček,dosti veliký,..bez nějakých spec.montáží a spec.nářadí,..prut mám 200 gr,...

                    ládes - Profil | St 5.3.2008 17:23:38

                    Čau Josífku, sorry, ale vůbec nestíhám.Vidím že Tvůj chat se dost rychle naplňuje otázkama i informacema,vidíš a máš klid.Jak tak čtu,tak si chceš vyrobit podvodák? Jako určitě se to dá,ale já si ho jdu radši koupit.Mám dost jiné práce a né ještě vyrábět splávky.Stačí mi teď když si vyrábím ty držáky na pruty, všechno na koleně,ale budou stát zato, však později sám uvidíš.V sobotu a neděli se na net asi nedostanu,protože bude dcerka doma a PC využívá k nějakým věcem do školy.Posledně mi řekla že sumíky si mám s chlapama probrat v týdnu,tak vidíš taky to nemám lehký. Ještě jsem něco chtěl a teď si nemůžu vzpomět,snad poději.

                      machacek.pepa - Profil | St 5.3.2008 12:47:18

                      děláte si někdo po domácku podvodní splávek a z čeho v jakých rozměrěch?

                        machacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 20:11:28

                        ale jo šlo to, já už toasi nebudu řešit, jdu do té tufky na 91kg, už to nechci rozebírat, ještě poladím jak to je stím posláním tam od vás, ale tady jsem dostal 20% slevu, tak to možná kopím tady a budu mít klid, uvidím, je fakt že mne dost lidí odsud svejma kecama odradilo z toho pro někoho něco dělat

                          marvinone - Profil | Út 4.3.2008 20:09:20

                          to urcitě ne myslim že na netu je toho až dost

                            Denny - Profil | Út 4.3.2008 20:07:35

                            pepo jeste jednou
                            www.powerpro.com
                            ten prvni odkaz nepujde

                              machacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 20:07:26

                              nebo jo, :-)

                                machacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 20:06:46

                                no je hezká, ale neuděláme z toho light porno stránky že? :-)

                                  Jitkagold - Profil | Út 4.3.2008 20:06:27

                                  machacek.pepa - www.PowerPro.com, tu pouzivame je v CR ale slaba.

                                    marvinone - Profil | Út 4.3.2008 20:04:05

                                    a co tahle??

                                      machacek.pepa - Profil | Út 4.3.2008 20:02:34

                                      a jaká to je , aby ale taky víc nestála? je k sehnání i v čr?

                                        Denny - Profil | Út 4.3.2008 20:01:57

                                        marvinone - musis se zapojit ,podivej jak ted probirame napadnika supiny :-)))