Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:39:47

Kose >> ja tam byl na prochazce min vikend bylo moc hezky

    NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:39:31

    Kose >> znalec to se pozna :-)

      NKose - Profil | Po 23.11.2009 17:38:46

      taky tam jezdím....

        NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:37:18

        ....

          NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:37:00

          Kose >> ano je to D6

            NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:36:44

            Pepin >> bingo sto bodu je to tak :-)))

              NKose - Profil | Po 23.11.2009 17:35:56

              Mitchell >> není to z d6?

                NPepin - Profil | Po 23.11.2009 17:33:57

                Mitchell >> Tam znám každý kameň :o) D6-na špici...

                  NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:30:22

                  Pepin >> trefna odpoved a zkus upresnit ;-) pridam mensi napovedu :-)

                    NPepin - Profil | Po 23.11.2009 17:25:55

                    Mitchell >> Já bych řekl z mušova ;o)

                      Nlojd - Profil | Po 23.11.2009 17:12:24

                      Bigcarp >> Tak to ja zae pres noc chytat nebudu do plnoci a hotovo.ale te vyvazky se hosne bojime

                        NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 16:54:31

                        kdo pozna odkud to je :-)

                          NBigcarp - Profil | Po 23.11.2009 16:49:24

                          lojd >> osobně jsem tam měl vždy problém s lovem nonstop než s vyvážením. V noci tam jezdí jak šílenej, takže to chce jezdit na místa kam se nedostane.

                            Nlojd - Profil | Po 23.11.2009 16:15:51

                            Bigcarp >> to my se tam chystame s kamsema pristi rok poprve,pojedem asi na 7 dni ,tak shanim co nejvice info otom jak to tam fun guje atd.naco si dat pozor.Co jsem slysel tak nejvetsi problem bude s vyvazenim.Chcem na D7 v kvetnu

                              NBigcarp - Profil | Po 23.11.2009 16:10:42

                              lojd >>takže se nic nezměnilo. Tento rok je hodně zvláštní, normálně to v tuto dobu jezdí nejvíc. Byl jsem už několikrat nejen na D7 a pokaždé slabota.

                                Nlojd - Profil | Po 23.11.2009 15:53:27

                                Bigcarp >> Cau byvi jsem se ted s Tutou-ten tam jezdi pomerne casto ted tam byl na vikend a rikal ze naprosto mrtve nemel ani potah

                                  NBigcarp - Profil | Po 23.11.2009 15:48:00

                                  Ahoj, nevíte jak to jde na D7? Před měsícem to tam vůbec nešlo a min. týden taky ne! Nezměnilo se něco?

                                    Ncipa - Profil | Po 23.11.2009 11:48:14

                                    judas.d >>není cukání jako cukání:-)))

                                      Ncipa - Profil | Po 23.11.2009 11:46:58

                                      nej.vydra >> v 90% jezdím taky na stejné místo,tak jsem zvědav jestli se mě taky podaří potkat nějakého kapříka co jsem už chytl,ale mám převážně štěstí na šupináče a tam se to hůř poznává a když lysce tak max do 70cm,nemám na ně štěstí :(

                                        Njudas.d - Profil | Po 23.11.2009 6:57:35

                                        cipa >> já myslel že jak tě chytne cukaní tak vlezeš na starou:-)tady chčije udělam jsi kafé a jdem převízd hulky:-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař