Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

nej.vydra - Profil | Ne 22.11.2009 20:20:37

cipa >> Ano, byl chycen ze stejného místa akorát o sto metrů dále z jiné mělčiny. Pro zajímavost. Mám vytaženého dalšího krásného lysce a chyceného v jiné části nádrže zde na mrku registrovaným kolegou rybářem. Našel jsem ho na fotkách na jeho kartě. Už jsme si mejlem poslali více fotek a je to skutečně on. Samozřejmě i jím byl pouštěn na svobodu. Fota jsou proti vodě a nemohu je z pochopitelných důvodů ukazovat.

    cipa - Profil | Ne 22.11.2009 20:08:19

    judas.d >> letos asi už zazimuji? možné je vše,ale jak mě chytne cukání tak to mám v autě během chvilky a vyrážím(tak maximálně s mojí do tesca):-)))

      judas.d - Profil | Ne 22.11.2009 19:57:01

      cipa >> vyjedeš letos?ja jsem furt na bodu a:-)

        Salmon - Profil | Ne 22.11.2009 19:52:37

        cipa >> asi má nej.vydra neodolatelné bobky, které si ryby vtisknou do paměti a už nic jiného nechtějí:-D
        Ale opravdu bude asi velké štěstí chytit na takové ploše jednoho kapra 2x. Zvlášť, když je tam stále tolik "sportnovních rybářů", co velké kapry převáží do sportovních vod:-(((

          cipa - Profil | Ne 22.11.2009 18:49:09

          nej.vydra >> pěknej kapřík jistě půjde váhou nahoru;)jeden rybář mě ukazoval fotky kaprů co nachytal na jezerech a měl taky dva kapry stejné jednoho co mě říkal a ukazoval chytl 2x na stejném místě a druhého chytl na D6 a o dva roky později na D5.Na takové vodě je to fakt náhoda a štěstí.Taky si ho chytl na stejném místě nebo jinde?jen tak ze zajímavosti jestli se ryba vrací na stejné místo,kde byla chycena a že si ho najde na tak velké vodní ploše?

            escorrt - Profil | So 21.11.2009 23:49:31

            nej.vydra >> krásná rybyčka,doufám že ji neuloví nějaký masař

              Salmon - Profil | So 21.11.2009 21:58:31

              nej.vydra >> měl kapřík štěstí:-) Snad se dočká i napotřetí, čtvrté....desáté...:-)

                nej.vydra - Profil | So 21.11.2009 17:35:47

                Horda : A - je správně :-) Bylo by to nádherné...

                  Horda - Profil | So 21.11.2009 17:30:17

                  nej.vydra >> peknej kousek, na místní poměry vzácnější pupkatej lysec, ta první fotka je z podzimu a druhá někdy z léta tipuju ? Tak za 1,5 roku zas na videnou :-)

                    nej.vydra - Profil | So 21.11.2009 17:24:50

                    Uber + - 90m a máš pravdu :-)

                      Fery - Profil | So 21.11.2009 17:17:19

                      nej.vydra >> počítám,že byl chycen + - 100m na stejném místě..

                        nej.vydra - Profil | So 21.11.2009 17:14:47

                        16,2 kg

                          nej.vydra - Profil | So 21.11.2009 17:13:29

                          Projíždím doma starší fota a narazil jsem na jednu zajímavost z Pálavy. Stejný kapřík v tolika hektarech vody se nechytá příliš často. První foto je na váze 14.5 kg a druhé na váze 16,2kg Podruhé byl chycen po roce a půl na stejné délce devadesát centimetrů.

                            cipa - Profil | So 21.11.2009 10:11:42

                            syny >> jj máš pravdu a první roky ještě jak jsou první čísla na kraju tak tam dřív čnělo ještě pár haluzí tak tam se jich taky dost pochytalo,ale asi posledních 10let jsem tam neviděl nikoho máčet kaču na štiku:Každý chytá kapry,sumce a candáty,ale budou tam polena jak svi....:o)))))))))

                              Horda - Profil | So 21.11.2009 8:55:03

                              štika je i na D5 neni jich tam moc, ale je tam, pomatuji se, že loni tam jednu chytil Martin Mat´ák. Dominantním dravcem na D5 je sumec, bolen.

                                syny - Profil | So 21.11.2009 8:17:57

                                cipa >> ještě pár let po napuštění se na štiky chodilo pod Pavlov,jak je teď loděnice a vodní sporty.Teď je to všechno oplocené a myslím že tak jako tak tam už nic nebude.

                                  escorrt - Profil | So 21.11.2009 7:55:12

                                  TaH >> TH >> čau to tak na rybičku zkusit,před loni jsme tam nějaké chytly ale na rybku živou,ale štiku jsem tam taky neviděl chytit spoustu let,asi je candáti vytlačily

                                    onďa - Profil | So 21.11.2009 0:25:17

                                    TaH >> TH >> Jak jsem psal, Pořádní candáti nic. Možná se něco splete. Je to na tobě tak se ukaž.

                                      syny - Profil | Pá 20.11.2009 22:15:43

                                      cipa >> prej jich tam je jak poctivejch holek v bordelu...:o)))

                                        cipa - Profil | Pá 20.11.2009 21:55:55

                                        TaH >> TH >> určitě se tam aspoň jedna štika na D5 najde:-)))je fakt že štiku jsem tam ještě neviděl za ty roky chytnout

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař