Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:30:15

Mitchell >> tak tenhle, v pořadí Joklík XVI už to má za sebou...

    NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:28:09

    ...jedna letní s osvěžením :o)

      NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:27:14

      syny >> tak ten je krasnej az bude zabijacka pisni stavil bych se ;-)

        Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:26:19

        Brzo z jara,dokud je ještě čistá voda,chodím na D6 venčit Joklíka,jak se to zazelená,už bych ho tam nepustil aby se neumazal.:o))

          NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:22:37

          Sla >> podle lsiti bych to typoval tak na pulku zari :-D

            NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:22:00

            Pepin >> tak na dirky tam taky jezdi ty jsou tam paradni asi nikam jinam nedavaji tolik duhacu jak na D6:-)

              NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:18:34

              syny >> Ono to trvá, něž to pokřoupe fotečku...

                Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:17:11

                Pepin >> svině svinutá..:o))))

                  NSla - Profil | Po 23.11.2009 18:16:29

                  sestka v zari

                    NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:16:14

                    syny >> ...já říkám z pětky :o)

                      NKose - Profil | Po 23.11.2009 18:15:17

                      Mitchell >> když to jezdí tak ani zelená vodička mi nevadí:)

                        Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:12:43

                        Pepin >> šestky...

                          NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:11:31

                          Mitchell >> ...a jedna zimní z pětky.

                            NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:11:28

                            Mitchell >> Když jsem byl na dírkách na špici :o)

                              NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:07:32

                              Kose >> koupanicko je tam v pohde kdyz neni ta zelena kase ktera smrdi jak chemicka

                                NKose - Profil | Po 23.11.2009 18:02:47

                                ale i na d6 je fajn:)

                                  NKose - Profil | Po 23.11.2009 17:55:22

                                  Mitchell >> jj a bylo teplo i voda měla dost 21stupňů na koupáníčko akorát...

                                    NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 17:52:11

                                    Kose >> pekne vlny ;-) i pekny kapr

                                      NKose - Profil | Po 23.11.2009 17:48:22

                                      Mitchell >> a úlovky na d5 byly lepší než na d6

                                        NKose - Profil | Po 23.11.2009 17:41:40

                                        Mitchell >> já tam letos nechytal spíš na d5 jsem jezdil

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař