Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

TH - Profil | Pá 20.11.2009 21:41:43

A co štiky,jsou na D5 i štiky?

    axila - Profil | Pá 20.11.2009 21:40:03

    TaH >> TH >> Na candátech sem byl ted po třetí. Na vláčku dohromady kolem 5 candátů, ale všechno do 40 cm, asi to chce mrtvou rybku, voda je studená. Jo a dva znich byli poranění asi od kormorána, je jich tam teď fakt hodně. A taky sem vyděl orla mořskýho, pěkný hovado, rozpětí hrubě přes dva metry..

      syny - Profil | Pá 20.11.2009 18:44:18

      TaH >> TH >> na sedmičce mu stačí broďáky...

        TH - Profil | Pá 20.11.2009 18:40:07

        cipa >> to jezdí na loďce a stahuje zavezené návnady? Že to nedělá i v létě na D5,to by se natahal.

          judas.d - Profil | Pá 20.11.2009 17:45:57

          cipa >> To je hmus velebnosti:-)

            cipa - Profil | Pá 20.11.2009 17:35:18

            syny >> já ne,ale někdo kdo chytal na laguně tak viděl jak v přístavu smotává nočnicu a pak nese candáta jak na 1máje

              syny - Profil | Pá 20.11.2009 17:32:47

              cipa >> a tos je práskl ty,pokud jo,tak máš u mě taky za 1...:o)))

                cipa - Profil | Pá 20.11.2009 17:26:47

                TaH >> TH >> byl jsem tam minulej víkend,a candáty bylo v noci slyšet lovit,ale neskoušel jsem je,na D7 vím že tak před 14dni něco šlo a nějací masaři jsou bez papírů,díky udání.Reno to tam vybral,sice kotvičkou nic nenašel,ale papíry jim vzal za vyvážku a nenapsaná váha rybek tak aspoň jednou vybral ty pravé co ty vody drancují a kvůli takovým je RS tam nutností.Reno má u mě za 1:-))))

                  Horda - Profil | Pá 20.11.2009 17:24:26

                  TaH >> TH >> vyskytuje se tam a da se tam aji chytit

                    TH - Profil | Pá 20.11.2009 17:11:36

                    onďa >> nemyslel jsem jestli teď něco jde,ale jestli se tam vyskytuje,jezdím tam jen přes léto na sumíky a nikoho jsem neviděl něco na rybku ulovit,ono v to léto to tam ani nijak nikdo moc nezkouší,tak mě zajímá,jestli se tam vůbec vyskytuje.

                      onďa - Profil | Pá 20.11.2009 17:08:02

                      TaH >> TH >> Co já mám zprávy tak nic.

                        TH - Profil | Pá 20.11.2009 17:02:13

                        Zdarec,nevíte někdo jak to vypadá na D5 s candátama,chtěl bych tam zkusit trochu povláčet.Díky

                          Dring - Profil | Pá 20.11.2009 12:33:37

                          syny >> uz je po O, tak byses mel pomalu zacit chystat dom a neprehanet to s praci, maximalne se bavit se smejdama na MRKu, ne ? ;-)

                            jwkriz - Profil | Pá 20.11.2009 12:20:36

                            syny >> no vopatrně při pátečku

                              syny - Profil | Pá 20.11.2009 12:01:51

                              jwkriz >> bezte oba do padous,jsem tady a monituruju,mam moc prace...

                                jwkriz - Profil | Pá 20.11.2009 10:02:38

                                Dring >> jako synymu?

                                  Dring - Profil | Pá 20.11.2009 9:48:58

                                  jwkriz >> Velikánovi asi skopčáci utřihli inet ;-)

                                    jwkriz - Profil | Čt 19.11.2009 18:33:00

                                    to nééééééé

                                    Netipa - ® Čt 19.11.2009 17:57:08

                                      jwkriz - Profil | St 18.11.2009 22:43:19

                                        Dring - Profil | St 18.11.2009 22:04:03

                                        syny >> po tom co jsme jako Husakovi deti pochodovaly na prvniho maje den po tom kdy křápnul černobyl bych tohle vubec neřešil ;-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař