Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NHorda - Profil | St 18.11.2009 21:59:14

syny >> a to mě Mušov Připadá jako čistá voda :-)) je ale asi pravda, že v těch usazeninach co jsou v D6 je asi hafo fujtajblu

    Nsyny - Profil | St 18.11.2009 21:56:03

    Horda >> někdy tě vemu mezi Pohořelecký rybáři,až ti řeknou,co všechno ryby z Mušova a NM obsahujou,možná se vté vodě přestaneš i koupat...
    Držím se zásady..."rybu z Mušova jedině nepříteli"...

      NMartimo - Profil | St 18.11.2009 21:55:29

      tak vam je to treba smesne,ale ja byl na mlych 2x pred tremi lety na 8 dnu a letos na tyden.tenkrat uzasna chytacka,strasne moc kapru a letos jen 2 cejni za cely tyden,ale mozna je to tim ze jsem ani jednou neporusil rybarsky rad(clun,bojka,krmeni z clunu,zavazeni nastrah)jako 20 rybaru z leva a 200 rybaru z prava...jen kobrovani ze brehu...ale je tam krasne....

        NPepin - Profil | St 18.11.2009 21:55:11

        Horda >> Zelený vlasový rovnátka, to mají jeseni rádi na mlýnech :o))

          NHorda - Profil | St 18.11.2009 21:51:47

          syny >> ten beton už byl okousanej před náma, správnej rybář se uživí úlovky sám :-))

            Nsyny - Profil | St 18.11.2009 21:48:29

            Horda >> si sebou vemte příště víc žrádla ať nemusíte okusovat beton :o))

              NSalmon - Profil | St 18.11.2009 21:44:47

              Martimo >> Jedna od Milovic a jeden večerní nálet:-)

                NHorda - Profil | St 18.11.2009 21:43:39

                Někomu je smutno po mlýnech tak ja dám fotku oblíbeného Docova místa

                  NMartimo - Profil | St 18.11.2009 21:33:45

                  Salmon >> uz je my lip,ale to jsou puvodni jeste pred napustenim ne?nemas tam neco noveho?:-)
                  jinak dik skvela reakce

                    NSalmon - Profil | St 18.11.2009 21:32:05

                    Martimo >> Tady máš nějaké mlýny, ať Ti není smutno:-)))

                      Njudas.d - Profil | St 18.11.2009 21:03:20

                      mcarp007 >> Jseš dobytek a brzo pujdeš do kytek zhulit se hned ráno a pak sedět na židličce a nevědět o světe:-)

                        Nmcarp007 - Profil | St 18.11.2009 20:55:43

                        judas.d >> já sem v tom byl nevině...na to sou jiní specialisti blít u cizího ,,doma,, :D

                          NMartimo - Profil | St 18.11.2009 20:54:39

                          hodte sem nejakou fotku z mlynu styska se mi po nich:-) diky....

                            Njudas.d - Profil | St 18.11.2009 20:52:43

                            mcarp007 >> hajzle já neměl poblitej bivak:-)

                              Nmcarp007 - Profil | St 18.11.2009 20:46:47

                              judas.d >> jj taky pozdravuj...třeba se tam potkáme příští rok,letos už asi ne,už to asi nevyjde....

                                Nmcarp007 - Profil | St 18.11.2009 20:45:28

                                cipa >> to jo dráček ne! u něj jedině DRAK s velkým D:))))

                                  Njudas.d - Profil | St 18.11.2009 19:09:37

                                  mcarp007 >> žádnej dráček se nepovedl mám tě pozdravovat od jirky vzopínalisme jak jsi zabloudil v mlze:-)

                                    Njudas.d - Profil | St 18.11.2009 19:07:40

                                    cipa >> Pravdu bdíš přecedo:-)

                                      Ncipa - Profil | St 18.11.2009 18:40:24

                                      mcarp007 >> to u něho nehrozí?????on neví co to je:-)))))

                                        Nmcarp007 - Profil | St 18.11.2009 18:36:00

                                        cipa >> to je pravda ale myslím že nějaký dráček se mu už povedl..:))))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař