Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | St 18.11.2009 18:28:50

mcarp007 >> leda že by chytali kapří pod ledem...

    Ncipa - Profil | St 18.11.2009 17:48:47

    mcarp007 >> vidíš jak jim to tam kouše že má čas sem psát:-))že Dušánku:-)))

      Nmcarp007 - Profil | St 18.11.2009 17:36:19

      judas.d >> a co anín?tam ještě kapři v mělčích částech jezera nejdou do tření???jak vám to kouše?

        Njudas.d - Profil | St 18.11.2009 17:31:53

        cipa >> u nás ješte nerozmrzlo:-(

          Npazez - Profil | St 18.11.2009 17:27:41

          syny >> u nás se už třo i jikry od cejnu :))

            Nsyny - Profil | St 18.11.2009 17:22:50

            cipa >> u nás už jsou vytřený...

              Ncipa - Profil | St 18.11.2009 17:14:24

              syny >> máš pravdu cejni už se třou:-))))

                Nsyny - Profil | St 18.11.2009 17:10:40

                lojd >> super,voda se zaciná pomalu ohrivat,kapri se chystají na trení,nejvyší čas vyrazit na kapří....

                  Nlojd - Profil | St 18.11.2009 9:05:23

                  Cau,tak hosi jak vam to jde na dyji???

                    NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 13:18:24

                    syny >> :-DDDD

                      NHorda - Profil | Út 17.11.2009 13:16:44

                      syny >> to víš su mrdka mediální :o)))

                        Nsyny - Profil | Út 17.11.2009 13:12:28

                        horda- hele hordys,nedávno jsem tě viděl v televizi..http://www.youtube.com/watch?v=d__7GZ5HaN4

                          NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 13:07:17

                          Horda >> no pridej jak dneska si to pamatuji 45 nemel :-D

                            NHorda - Profil | Út 17.11.2009 13:06:35

                            Mitchell >> jo sakoval jsem nejakou 45ku :-))

                              NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 13:04:53

                              syny >> nic mu never keca kapra jsem ho videl sakovat sice tomu bude tak 7 let z5 ale mel ho tam

                                Nsyny - Profil | Út 17.11.2009 13:02:58

                                Horda >> jen aby,prašifko :o)))

                                  NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 13:02:17

                                  Horda >> a zato jsem i rad :-) aspon si muzu konecne jezdit sam po rybach

                                    NHorda - Profil | Út 17.11.2009 13:00:21

                                    syny >> Doc a ani já ryby nesakujeme

                                      NMoravadream - Profil | Út 17.11.2009 12:59:14

                                      syny >> ne, sou to náhodou pěkný rybky, narok se tam už musim taky zajet podívat s feederom:)

                                        Nsyny - Profil | Út 17.11.2009 12:57:31

                                        Moravadream >> nebo ho měli chudáka týden v pytlu v potoku...

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař