Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Út 17.11.2009 12:55:52

syny >> taky sem si řikal že ho chytl u břehu do podběráku když lapal:o)))

    NHorda - Profil | Út 17.11.2009 12:51:58

    syny >> je krize , rčení že stačí jen pár kuliček ted´ platí dvojnásob :-))

      NHorda - Profil | Út 17.11.2009 12:50:18

      Mitchell >> za to ty nikomu nechybíš :-)))

        Nsyny - Profil | Út 17.11.2009 12:49:32

        Horda >> nóó,to jste se teda moc nevycajchnovali,podívej jak je ten kapr chcíplej,vy už šetříte aji na krmení..:o)))

          NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 12:47:37

          ja bych ho zase tak moc tady nevyzvedaval jeste si bude myslet ze nam chybi :-DDDD

            NHorda - Profil | Út 17.11.2009 12:45:58

            Taky mám jednu z léta ...

              NMatrin - Profil | Út 17.11.2009 12:41:37

              jj šlo mu to v létě na 5 ce pěkně, na jařě se chytlo špatny počasí , ale na tu bídu se taky něco nachytalo

                NMoravadream - Profil | Út 17.11.2009 12:35:49

                Matrin >> vidim že dopadl lip jak na jaře

                  NMatrin - Profil | Út 17.11.2009 12:35:04

                  ještě jedna fotka doca , nebojte on se v zimě možná vrátí až mu bude dlouhá chvíle :)

                    NHorda - Profil | Út 17.11.2009 8:40:12

                    TaH >> TH >> zdar, Doc se tady na to vysral, pač ho nasrali nějácí lidi tady, pokoušel jsem se ho několikrát přemluvit, ale nemá zájem. Letos kromě několika výprav na D5 byl i v Madarsku a zůčastnil se i BS Baits cupu v Ostrově n. O.

                      Njudas.d - Profil | Po 16.11.2009 22:21:40

                      cipa >> zítra vyražím tak dovez vzorek:-)

                        Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 21:52:23

                        judas.d >> fanatica byla jak rumová tak i slivovicová čerstvě vypálená dobrota ;)

                          NTH - Profil | Po 16.11.2009 21:46:34

                          Moravadream >> poslal jsem ti SZ

                            NMoravadream - Profil | Po 16.11.2009 21:40:08

                            TaH >> TH >> :o) ja vubec nevim že si něco chyt, sem tu na mrku přez léto vubec nebyl.. tak to gratuluji a klobouk dolu že si ho vytáh. jak velkou vzal rybu mamlas? pustil si jej? kurna pletu sem asi co sem nepatří tak příště pošlu SZ:o) tím se omlouvám.

                              NTH - Profil | Po 16.11.2009 21:38:05

                              Moravadream >> jo šli,tu skoro dvojku mám na podvoďák,bylo to až po tom ochlazení.Dřív jsem se tam moc nedostal.

                                NMoravadream - Profil | Po 16.11.2009 21:35:57

                                TaH >> TH >> tak to ja:o) a šli ti na M sumici bez vábky? já sem nějaký měl ale nic sem neproměnil, vše sem po..l:o).

                                  Njudas.d - Profil | Po 16.11.2009 21:35:43

                                  cipa >> no když jsi nedáš řict já ti říkal že na herteplo chytneš houbelec:-)jsi mněl nasadit rumovou fanatiku:-)

                                    NTH - Profil | Po 16.11.2009 21:34:15

                                    Moravadream >> To ne,ale jezdím na pětku,tak jsem to tu sledoval co se tam vlastně děje očima kaprařů.

                                      NMoravadream - Profil | Po 16.11.2009 21:31:50

                                      TaH >> TH >> a co ty v téhle diskusi? lapeš sumiky i tu?

                                        Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 21:28:53

                                        TaH >> TH >> pokusím se mu napsat a domluvit mu ať se vrátí,ale nevím???

                                        Moravadrem-tak spíš chce mít pokoj u vody? ;)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař