Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NCtvrtek - Profil | Ne 18.10.2009 9:12:05

worech >> worech85 >> Někdy to tak taky funguje :o) Na jedno denní akcičky už jezdím hodně málo

    Nworech85 - Profil | Ne 18.10.2009 9:08:18

    Čtvrtek >> Ctvrtek >> takze staci zavrit oci a nekam nahodit jo? A funguje? Doslo me boili restart od LK baits tak ze bych to zajel zkusit. Jezdis i na jednodenni vypravy?

      NCtvrtek - Profil | Ne 18.10.2009 9:05:14

      worech >> worech85 >> Chytám tam už jen na odhoz!!

        Nworech85 - Profil | Ne 18.10.2009 9:00:23

        Zdravim vsechny slusne rybare......mam dotaz, jestli ma cenu jezdit na 5 nebo 7 a chytat jen tak na nahoz......nemam clun atd.......a da se poznat jen tak ze brehu vhodne misto kam nahodit??? diky

          NKose - Profil | Ne 18.10.2009 7:43:27

          pazez >> toho taky znam:) kamoska mu dela manikuru... Jsem slysel ze je nebo bude novej filmecek s fredym:)

            Npazez - Profil | Ne 18.10.2009 6:58:45

            Kose >> A kolem Dyje na Bulharech jezdí Fredy Kruger :))

              NKose - Profil | Ne 18.10.2009 0:44:30

              Martin M. >> ja se niceho nebojim:)

                NMartin M. - Profil | Ne 18.10.2009 0:42:22

                Kose >> chytej podle pravidel a nemas se ceho bat ;-)

                  NKose - Profil | Ne 18.10.2009 0:38:55

                  Jezdi zase reno po d5?

                    Ncipa - Profil | Pá 16.10.2009 17:14:46

                    Salmon >> aspoň něco za něco že :-)))

                      NSalmon - Profil | Pá 16.10.2009 17:07:25

                      cipa >> jo a bude ho vyměňovat za povolenky:-)

                        Nkordos88 - Profil | Pá 16.10.2009 17:05:02

                        tak co jak je u vody?

                          Ncipa - Profil | Pá 16.10.2009 17:04:13

                          Kose >> jo bude rozvážet svařák

                            NKose - Profil | Pá 16.10.2009 16:35:02

                            Pozor na rena zase vecer pojede:)

                              NFery - Profil | Čt 15.10.2009 19:11:15

                              Kose >> a syny-ale klid kluci..já taky po nikom nechci zveřejňovat konkrétní místa..nejsem blázen..tady šlo o váhu kapra..i když mi je to taky ukradený a je to synyho věc,jestli napíše váhu a nebo ne..

                                NTH - Profil | Čt 15.10.2009 18:26:56

                                Kose >> To je pravda,hodně sumíků jde do kytek,ale s tím nic neuděláme.Aspoň si můžu říct,že když chytnu něco pěkného,tak jsem byl první kdo ho ulovil.Maximálně bych chytl nějakého dvakrát. Nezdá se mě,že by na D5,byli sumíci vymláceni,několikrát za rok tam vyjedu a úspěchy jsou.

                                  NČenda22 - Profil | Čt 15.10.2009 18:01:46

                                  Kose >> též na D7 viděl jsem sumce 186cm a zmasen

                                    NKose - Profil | Čt 15.10.2009 17:52:17

                                    TaH >> TH >> kdyby je sumcari pousteli tak by to takova drina nebyla, ale jak jsou sumci vymlaceni na d5 je smutny...

                                      NTH - Profil | Čt 15.10.2009 17:46:22

                                      Kose >> toto napiš do sumcařiny,že kaprařina je dřina.:-)))))))))
                                      Nemyslím to ve zlém,ale kolikrát si říkám,že chytat kapry by bylo snažší,ale sumec je sumec.

                                        NKose - Profil | Čt 15.10.2009 17:40:25

                                        syny >> nevim jak ty ale ja si spis letos vybiral mista kde bylo nejmin lidi a vyplatilo se mi to (sice jsem se vic nadrel s tahanim veci ale kaprarina je drina:)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař