Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Čt 15.10.2009 16:57:19

Fery >> OK,klidně si zveřejni svoje místa a ryby co jsi tam nachytal,ale až si tam příští rok od jara do podzimu nesedneš,vzpomeň si na mě,taky jsem byl takovej Lojza a pak jezdil na ryby ve 2 ráno,abych se tam dostal,ale to už je jiná kapitola,ještě jsou místa,kam moc lidí nechodí a když už,tak smýšlí podobně jako já a ti mi nevadí.Jen doufám,že to tak zůstane co nejdýl...

    NKose - Profil | Čt 15.10.2009 16:04:33

    Fery >> ty taky neukazes kde jsi ho chytil tak proc by jinej ho mel ukazat? Ten tvuj kapr na fotce to jsi chytal z lodi ze?

      NFery - Profil | Čt 15.10.2009 13:05:13

      syny >> nic se nemá přehánět..

        Nsyny - Profil | Čt 15.10.2009 12:57:32

        Fery >> dnes plati vic nez kdy jindy "mlceti zlato "..

          Neda 2 - Profil | Čt 15.10.2009 12:38:08

          syny >> dobře,jen sem se ptal :-)ale jinak je to krásnej kapr :-)

            NFery - Profil | Čt 15.10.2009 12:23:09

            syny >> myslim,že kolem 20 to bude:-))..ty tajnůstkáři:-)

              Nsyny - Profil | Čt 15.10.2009 11:29:22

              eda 2 >> ryby chytam pro zabavu a rekordy pro me nejsou dulezite,nemam zavazky k zadne firme vyrabejici nastrahy na ryby,takze zverejneni je ciste jen na me a kdybych napsal miry a vahy,urcite se najdou nejaci rejpalove,co to budou pretrasat....dekuji,nechci,myslim ze fotka je dostatecne vypovidajici a kazdy ,at si udela usudek sam,pokud chces mel 10kg,nebo 15kg..20kg.zalezi na kazdem soudruhu...

                Neda 2 - Profil | Čt 15.10.2009 10:29:04

                syny >> krásný kapři :-)kolik měl ten poslední šupináč ?

                  Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 21:46:41

                  Kose >> kdo spí,nechytá = nepříjde o papíry...blíží se policejní hodina,jdu vyvenčit Cerbera a hurá na kutě...

                    NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:42:50

                    syny >> v noci se hlida a nespi...kdo spi je bez papiru...

                      Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 21:38:53

                      Kose >> ospalej,už jsem viděl pár rozsekanejch rypáků v kamení,většinou kolegů rybářů z Ostravského regionu,díky nechci...holt Ostrava je region razovity.

                        Njudas.d - Profil | Út 13.10.2009 21:36:47

                        Fery >> někdi tam budu muset se zajet podívat jak chytaš třeba se něco naučím s těma játrama:-)

                          NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:36:20

                          syny >> ospalej nebo opilej?:)

                            Nkordos88 - Profil | Út 13.10.2009 21:34:25

                            tedka o vikendu na 5 nebo na 6 co se tyče ryb??

                              Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 21:31:55

                              Kose >> pěknej věšák,málem jsem si vykroutil krk,nevíhodou nočního focení je,že ospalý fotograf občas zapomene na zoom,ještě že se fotky dají ořezávat...:o))

                                NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:31:08

                                judas.d >> "/tmp/upload/c5954dac6e73631a3834486a62c49cd9207e95​6b2305eecd4b4a3bc5fcbbb7fe1/Fotografie0085.jpg"

                                  NFery - Profil | Út 13.10.2009 21:31:04

                                  judas.d >> třeba soudek:-)..tím nikomu neublížíš,krom svých jater:-)

                                    Njudas.d - Profil | Út 13.10.2009 21:29:17

                                    Fery >> A co lahvače sakovat nebo ne?:)

                                      NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:26:39

                                      Proutek v akci...

                                        NHorda - Profil | Út 13.10.2009 21:17:07

                                        syny >> co to sem davas za fotomontaz :-) a co maty ??

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař