Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NFery - Profil | Út 13.10.2009 21:08:21

Kose >> to byla samozřejmě narážka na sakování:-)..jsem proti sakování..

    NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:06:32

    syny >> az budu na pc tak se pokusim okoli zamaskovat a pak sem dam dalsi...

      NKose - Profil | Út 13.10.2009 21:04:23

      Fery >> to ne ale sakuju a vyfotim a natocim az rano za svetla

        Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 21:01:08

        Kose >> ukázat se dají,ale po menší úpravě..

          NFery - Profil | Út 13.10.2009 20:59:56

          Kose >> a ty když toho kapra pustíš,tak ho chytíš ještě jednou ve dne?..to je fakt hustý..

            Nkakr - Profil | Út 13.10.2009 20:58:33

            syny >>
            Děláš dobře:-)))

              NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:58:15

              syny >> "/tmp/upload/c5954dac6e73631a3834486a62c49cd9207e95​6b2305eecd4b4a3bc5fcbbb7fe1/11092009184.jpg"

                Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:58:15

                Kose >> mě to povidej,člověk se ani nevyspí jak mu furt lítaj kolem šapitó

                  NFery - Profil | Út 13.10.2009 20:57:10

                  Kose >> asi měl dovolenou:-)))..ty fotky jsou strašně tmavý..to je focený mobilem?

                    Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:56:21

                    kakr >> tohle jsou jen čudly na dráždění děcek,ty největší držím pěkně pod pokličkou... :o)

                      NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:55:35

                      syny >> "/tmp/upload/c5954dac6e73631a3834486a62c49cd9207e95​6b2305eecd4b4a3bc5fcbbb7fe1/11092009184.jpg"

                        NFery - Profil | Út 13.10.2009 20:55:32

                        ..jeden z poslední výpravy..

                          NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:52:45

                          syny >> 90cm 17kg fotky ve dne neukazu sorry

                            Nkakr - Profil | Út 13.10.2009 20:52:09

                            syny >>
                            Kapry lapáš slušný :-))

                              Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:46:12

                              Kose >> tak sem s nimi,ať sem nedávám fotky jen já...:o)

                                NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:41:35

                                syny >> v srpnu 96cm 14kg zari 89cm 15,5kg a 90cm 17kg na vikendovy chytani slusny ryby

                                  Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:37:43

                                  Kose >> a kolik těch osobáků máš...?

                                    NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:32:27

                                    syny >> tak to ja jsem asi vyjimka kdyz to vsem bere tak ja nic ale jak to nejde tak ja chytam:) protoze jsem si chytnul osobaky v srpnu a zari ale vsechno supinaci:)

                                      Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 20:29:04

                                      Kose >> možná,kdyby jsi se přestal zajímat o to,co chytají vedle a víc se soustředil na sebe a svoje pruty ,montáže atd.,začal víc přemýšlet proč je tohle tak a tohle zase jinak,třeba se dočkáš i ty,ale srpen a září obecně nepovažuji za dobré měsíce na rybařinu na jezerech....

                                        NKose - Profil | Út 13.10.2009 20:24:52

                                        syny >> jezdil jsem srpen zari rijen a ani jsem nevidel chytnout lysce nad 10kg jen mensi kolem 5kg...

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař