Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:26:32

kakr >> to máš pravdu,že to nikde neni napsáno,ale pak se tady neoháněj důsledností RS prosím..působí to opravdu směšně..

    Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 13:24:06

    kakr >> Směšné je to, že pánové ve vedení svazu se nejsou schopni rozhoupat pro lov nonstop!!!! Píšeš v kartě, že jsi nebyl komunista, ale horší je to , že máš názory jak kdybys ním byl :o(

      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:17:53

      Fery >>
      Znám poměrně dobře zákon i vyhlášku, potažmo BP. Nikde není uvedeno, kdy má RS kontroly provádět, zda ve dne, nebo v noci.
      Směšné je lovit v nepovolenou dobu lovu a plakat na MRKu, když přijdou o povolenku.

        Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:09:52

        kakr >> ale vy jste důslední jen jednostraně..několik lidí nezávisle na sobě vám tady napsalo,že na D5 nezažili kontrolu přes den několik let..CO NA TO ŘEKNETE???..že je to náhoda a budete stále tvrdit poměr kontrol 2.1 ve prospěch noci??..vždyť je to směšné..

          kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:04:05

          judas.d >>
          Tvá slova jsou vskutku kouzelná, za bordel na Mušově může nedůsledná RS. No a když je důsledná, tak je taky špatně.
          Jen rybáři, kteří dělají neskutečný bordel jsou v ažuru ....

            judas.d - Profil | Ne 11.10.2009 12:47:40

            kakr >> od spodu tak to teda ne!už mam toho akorád dost jak dopadl mušov tak za to mohou rybaři ale víc za to muže nedusledná rs!pánové kde jste byly před 10či 15rokmy sraly jste na to!a teť by jste mohly přetrhnout!

              kakr - Profil | Ne 11.10.2009 12:39:11

              roman >>
              Víš, já Mušov a spol. pamatuji ještě když ani nebyl. Když se otevřel, tak jsme chytali ryby (velké) na splávek do 10m od břehu.
              Mušovský schody bych vymetl od spodu......
              To se snaží RS dělat, ale zdaleka to nestačí.....

                roman - Profil | Ne 11.10.2009 12:32:08

                kakr >> no jo já to špatně pochopil.....
                no já myslím že všem rozumným lidem je jasné kdo může za to že z nádrží je fujtabl----Reno a spol asi ne na to se asi schodneme že.....
                Jen pro připomenutí--schody se zametají od shora...

                  kakr - Profil | Ne 11.10.2009 12:26:33

                  roman >>
                  No já myslel Tvá slova o klenotu MRS, zda za ostudu nemůže náhodou RS? Nerozhoduje zda profi, či ne.

                    roman - Profil | Ne 11.10.2009 12:21:58

                    kakr >> proč??????????,
                    stal se ze mně vláčkař ooooo)))) pro jistotu...

                      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 12:20:07

                      roman >>
                      Nechtěl bys mít na MRKu "jízdní řád" RS, nejlépe týden dopředu podobně jako předpověď počasí?

                        pazez - Profil | Ne 11.10.2009 12:16:50

                        kanic >> doufám že jste se se Smolkou u odebírani povolenek dobře UDĚLALI :)

                          roman - Profil | Ne 11.10.2009 12:14:54

                          Fery >> pokud myslíš že ty údaje sem někdo dá tak jsi nenapravitelný optimista oooo)))))
                          díky tomu co předvádí rada moudrých a jak se chová profi RS (i když tam je chápu,jde přece jen o činost, výsledky --a ve finále o love), o drtivé věčině dobrovolné RS -no coment a k tomu typ lidí jako K....9........NM mám kousek dlouho jsem tam nebyl a dloooouho tam nepojedu. S takovým přístupem se stala s Klenotu MRS ostuda MRS!
                          Škoda slov jdu poškádlit dravce..

                            fishmen17a - Profil | Ne 11.10.2009 12:00:28

                            kdyz uz se tu mluvi o RS tak musim rict ze se s nima ted roztrch pytel , a jen jednou jsem narazil na blba.

                              Fery - Profil | Ne 11.10.2009 11:54:58

                              roman >> pokud je sledován pohyb RS podle satelitní navigace(jak jsem někde četl)tak by neměl bejt problém zjistit,jak často jezdí ve dne na Pálavu..byla by to určitě zajímavá čísla..aby to nevyznělo blbě,tak já jsem rád,že RS dělá svoji práci,ale neměla by se zaměřovat pouze na jednu skupinu(lehce polapitelnou) kaprařů.

                                roman - Profil | Ne 11.10.2009 11:48:23

                                Fery >> to je účel ooo))))

                                neboj teď se dozvíme od "profiRS" že to není prafda a dělá se víc kontrol ve dne....je to takový folklor na MRKu

                                  Sla - Profil | Ne 11.10.2009 11:46:35

                                  l.s >> nedavno tady kanic psal ze kontroly jsou 2:1 ve prospech noci. ale podle prispevků zde a pobytu na musove usuzuji ze ten realny pomer muze byt tak 5:1.

                                    l.s - Profil | Ne 11.10.2009 11:37:55

                                    jo bohužel i mě minulej tyden sebral noty ve 3 rano,jezdim na mušov min 20roku ještě se mě nestalo ,aby mě kontroloval ve dne .vubec by nebyla špatna otazka kolik kontrol udělal na mušově ve dne věřim že o proti noci je to zanedbatelné množstvi kontrol v jeho případě.

                                      Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 11:24:26

                                      Sla >> Máš pravdu! Reno mě taky letos vybral za nonstop lov. Nachytal jsem metráky kaprů, a kdybych chtěl, tak jsem všechny zmasil, ale nedělám to, protože jezdím k vodě ralaxovat. Jsem zvědavý, kdy se těm starým strukturám ve vedení svazu v hlavách rozsvítí, a začnou dělat rozumné věci!!!!! Zatím dokážou buzerovat na nepravém místě!!

                                        Fery - Profil | Ne 11.10.2009 11:16:43

                                        Sla >> to je taky účel..zajímalo by mě,kolik se průměrně sebere povolenek přs den v karavanovém ghetu..o sebraných povolenkách kaprařum za nočky jsme tady pravidelně informováni,ale o denních kontrolách v ghetu vůbec..

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař