Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Tomajo - Profil | Ne 11.10.2009 13:55:01

řekl bych to asi takhle: profi RS je placena formou bonusů za zabavené povolenky a ty se nejlépe zbírají v noci. Nemají žádnej vztah k vodě, tady jde jen o prachy. Je to tak???

    Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 13:54:33

    kakr >> Ty to furt nechápeš a furt si meleš svoje!! Já píšu to, že by se mohla změnit denní doba lovu, jak v jiných státech! Řekni mi nějaký důvod,proč by to nešlo a čemu by to vadilo?

      pazez - Profil | Ne 11.10.2009 13:53:06

      kakr >> a hyjeny přes den pod Pálavou odvážejí co jim auto uveze

        l.s - Profil | Ne 11.10.2009 13:52:54

        kakr pleva jsi ty ,diky nazorum ktere tady máš no snad doba brontosauru bude nenavratně v prdeli,jelikož takove zakony co jsou u nás múže hajit donekonečna jen pleva.

          kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:52:33

          Fery >>
          Konktétní dotaz, proč porušuješ zákon?

            Tomajo - Profil | Ne 11.10.2009 13:51:55

            kakr >> a zrna si v klidu můžou denně odnés několik kilo masa nad rámec povolených mezí

              Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:51:06

              kakr >> to je přesně ono..váš suběktivní názor,že lov po stanovené době je největší zlo..bordel kolem vody a odnášení ryb to vás nepálí..to se taky špatně prokazuje žejo..

                kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:50:06

                Pepin >>
                Neříkám, že by se denní doba lovu změnit nemohla, ale to není v kompetenci ani ČRS či MRS.
                Pláčeš na špatném hrobě.

                  Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:48:56

                  kakr >> jsi na netové diskusi..nemusím mít žádný kompetence,ale stačí mi na to selský rozum..pokud budu lovit na D5 ryby ve dne několik let bez kontroli a v noci nepřežiju první víkend,tak je něco v nepořádku..je vidět,že sebereflexe u vás neni žádná..

                    kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:47:28

                    Pepin >>
                    Je potřeba oddělit zrno od plev a plevy loví po stanovené době lovu, tak právem pykají.

                      escorrt - Profil | Ne 11.10.2009 13:47:03

                      Pepin >> přesně tak

                        Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:46:47

                        Pepin >> mě je naprosto jasný,že RS kontroluje to,co je snadné a lehce prokazatelné..ale neměli by se tady obhajovat svou důslednopstí,když tady na druhou stranu spousta rybářů neměla leta kontrolu přes den

                          Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 13:46:38

                          kakr >> No jo, ale ta denní doba lovu by se mohla i změnit třeba na letní měsíce, tak jak na Slovensku, Francii, Itálii atd. Je to tu jak za komunistů!!!!!!

                            kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:45:39

                            Fery >>
                            Ty máš kompetence k hodnocení práce RS? Od koho?

                              Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 13:43:39

                              Fery >> Sbírat povolenky v noci je přece to nejjednoduší. Kdyby povolili lov nonstop, tak by museli sbírat povolenky za jiné přestupky, a to by jich moc asi nebylo a tím pádem by byly malé "odměny" :o)

                                kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:41:10

                                Pepin >>
                                Existuje vyhláška 197/2004 Sb a ta v §12 stanovuje denní doby lovu.
                                V Maďarsku platí něco jiného, ale žiješ v ČR a platí zde naše zákony i pro Maďary.

                                  Fery - Profil | Ne 11.10.2009 13:37:28

                                  kakr >> to snad neni možný:-)..jak mi potom vysvětlíš,že RS během dne na Mlýnech neni nikdy vidět?..několik let bez kontroli,neni důslednost,ale ani náhoda..to je prostě jasnej fakt,že RS ve dne zdaleka tak důsledná neni..

                                    Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 13:35:25

                                    kakr >> Tak mi vysvětly, proč v ostatních zemích EU to možné je, a u nás ne?! Sám jezdím každý rok do Maďarska jen proto, že si tam v klidu zarybařím a nikdo mě nebuzeruje, kdy můžu nahodit udice a kdy ne!

                                      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:32:10

                                      Fery >>
                                      RS je důsledná ve dne i v noci. Pokud někteří rybáři nechtějí respektovat pravidla hry, ke kterým se dobrovolně zavázali je to jejich problém.
                                      Snad nechceš stanovovat RS pracovní dobu?

                                        kakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:27:24

                                        Pepin >>
                                        To myslíš vážně? Myslíš si, že do BP na rok 2010 se dá napsat lov 24 hod povolen?

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař