Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Sla - Profil | Ne 11.10.2009 11:01:22

za chvilku tam uz budou chytat jen masarky pres den. vsichi ostatni budou bez RL.

    judas.d - Profil | Ne 11.10.2009 8:08:23

    kanic >> no vidiš!:-)Jak jste šikovní

      kanic - Profil | Ne 11.10.2009 7:56:36

      a opět několik povolenek dočasně změnilo majitele

        Pelet - Profil | Ne 11.10.2009 0:40:54

        Jo tak to maš pravdu reno jel v pá i v so!!!

          Kose - Profil | Ne 11.10.2009 0:24:35

          Reno opět nezklamal a zase dneska kontroluje:) projel d5...

            Kose - Profil | So 10.10.2009 10:43:13

            Zatim bez zaberu na d5 vcera krasne foukalo ale dneska poprchava a bez vetru...

              judas.d - Profil | Pá 9.10.2009 23:35:53

              kamarád je na mušove nevím kde neřekne ale jezdi to zatím do ryby do 70Ti

                Kose - Profil | Pá 9.10.2009 23:23:54

                Už jsem chytl 7kousků:) ale myší:) ty mi reno nekontroloval a to jich mám nastraženo 5 pastiček:)

                  Kose - Profil | Pá 9.10.2009 23:21:46

                  Reno opět nezklamal a jezdí pod palavou:)

                    Čenda22 - Profil | Pá 9.10.2009 14:22:40

                    Ferda77 >> díky za normální odpověd

                      Ferda77 - Profil | Pá 9.10.2009 6:17:48

                      Čenda22 >> Zatím to jde na D6, ale tam to 31.10. končí, tak bych asi volil D5

                        judas.d - Profil | Čt 8.10.2009 22:16:10

                        Tomajo >> To jse mylíš kolego plastova není nejlepší!nejlepší je mědena v pivovaru

                          Tomajo - Profil | Čt 8.10.2009 21:18:14

                          Čenda22 >> debilní otázku jsi položit ty....já ti jen odpověděl :-)))))

                            Dussy - Profil | Čt 8.10.2009 21:17:42

                            Čenda22 >> :-D

                              Čenda22 - Profil | Čt 8.10.2009 21:15:51

                              Tomajo >> dík za debilní odpověd

                                Tomajo - Profil | Čt 8.10.2009 21:12:03

                                Čenda22 >> plastová

                                  Čenda22 - Profil | Čt 8.10.2009 21:10:24

                                  co si myslíe že je nejlepší za nádrž na podzim?

                                    Kose - Profil | Čt 8.10.2009 19:38:10

                                    Žádné nové zprávy z d5,6,7?

                                      jwkriz - Profil | Út 6.10.2009 16:30:34

                                      Sumik1 >> to je paradicka

                                        Sumik1 - Profil | Út 6.10.2009 13:09:37

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař