Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

kordos - Profil | Po 14.9.2009 16:57:23

newite nekdo jak to tedka šlape na Dyje 7A?????

    bruzkin - Profil | Ne 13.9.2009 18:06:51

    Tak na sedmičce se to prý trošku rozjelo. Známý předevčírem šupináče 91 a včera 86. A všichni kolem taky chytají pěkný kapry přes 70.

      dosec - Profil | So 12.9.2009 11:07:17

      Hermis_s >> ale ten pocit jistoty :-)) a do dědiny je to taky kousek,kamošovi se stalo něco podobnýho před pár lety v Sokolnicích,schoval se před šílenou průtrží a když došel tak stojan i s hůlkama fuč a nikdo jinej tam nebyl,takže že je to mezi sebou bych moc nevěřil,to spíš bude chodit někdo cíleně kdo ví,že uloví slušnej vercajk.Omlouvám se,ostatním,že to bylo mimo téma.

        Hermis_s - Profil | So 12.9.2009 10:40:56

        dosec >> vim,ze se tam dost kradlo,ale rybari mezi sebou a tomu plot nezabrani,kdyz ti otoci klacky se stojanem,cenda odvedle:)

          dosec - Profil | So 12.9.2009 9:59:49

          Hermis_s >> mimo téma,slyšel jsem o tom,že se tam dost kradlo,tak proto ten plot,pro ukojení pocitu bezpečí :-))) Asi bys taky nebyl rád kdyby jsi na rybách přišel o vercajk.Mimo jiné je to soukromý majetek tak nechápu proč tě zaráží,že si ho někdo oplotí.

            escorrt - Profil | So 12.9.2009 7:18:58

            nevíte někdo jestli to jde na Dyji 6?

              Hermis_s - Profil | So 12.9.2009 0:12:00

              syny >> diky za objasneni
              edit:mimo tema,grunty se nam oplotily,za chvili bude na recepci katalog s kapry,ukazete jen prstem s cim se chcete vyfotit a vyberete si nejake misto,vhodne na foceni

                syny - Profil | Pá 11.9.2009 14:58:22

                kakr >> jasne,vychazel jsem z prumeru,co me rikali chlapi z Pohorelic..

                  kakr - Profil | Pá 11.9.2009 14:50:42

                  syny >>
                  Závěry z jednoho kapříka se nedají dělat, kdoví, co ho v životě potkalo.
                  Fakt je, že vysledované roční přírůstky oscilovaly okolo 2kg/rok.

                    Ctvrtek - Profil | Pá 11.9.2009 14:49:22

                    syny >> A ne jen Grunty :o((

                      syny - Profil | Pá 11.9.2009 14:42:27

                      Hermis_s >> typicke kulate prasatko neni puvodem musovske,typickym predstavitelem musovaka je dlouha nizka forma,podobna sazanovi,Grunty jsou jich plny....

                        syny - Profil | Pá 11.9.2009 14:40:18

                        kakr >> to cucim,hlavne proto,kolik se tam rocne nasype zradla,by se z toho uzivil jeden slusnej veprin...:o))

                          Martin M. - Profil | Pá 11.9.2009 14:28:45

                          kakr >> s propichnutym hrbetem to holt tolik neroste ;)

                            slavina - Profil | Pá 11.9.2009 14:10:24

                            Jinak začalo foukat. doufám,že to bude na mlýnech tepat o víkendu:

                              Hermis_s - Profil | Pá 11.9.2009 14:07:23

                              kakr >> jedna vlastovka nedela hejno...ostatne,tou vahou jsi mne zaskocil,moje odhadovana spodni hranice prirustku za rok byla kolem 1,5kg

                                slavina - Profil | Pá 11.9.2009 14:07:01

                                kakr >> to vypadá na rodinné problémy:-))) Matka byla asi divná:-))

                                  Ferda77 - Profil | Pá 11.9.2009 14:06:45

                                  :-)) Ok díky pak ti dám vědět kolik přibral.

                                    kakr - Profil | Pá 11.9.2009 14:05:25

                                    Ferda77 >>
                                    Můžeš si lapnou dalšího značkovaného :-))))

                                      Ferda77 - Profil | Pá 11.9.2009 14:04:36

                                      kakr >> Cena za nejbližší odhad?

                                        kakr - Profil | Pá 11.9.2009 14:02:12

                                        Pánové, závidím vám Váš optimismus. Také jsem si myslel, že by mohl mít víc. Zřejmě nejlepší doby mají mušovské nádrže za sebou.
                                        Kapr měl 6.5 kg, to je roční přírůstek 1kg. Bývaly doby, kdy to byly kilogramy 2.

                                        Z jednoho kousku ovšem nelze dělat závěry, jak píše syny mohl mít nějaké problémy....

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař