Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nslavina - Profil | Pá 11.9.2009 14:01:56

kakr >> 14.5

    NHermis_s - Profil | Pá 11.9.2009 13:53:07

    syny >> ja fandim typickymu musovskymu hladkymu,kulatymu,zdravymu prasatku:)

      NFerda77 - Profil | Pá 11.9.2009 13:48:43

      Koukám, že se ze svými 9,5 kg držím pěkně při zemi.

        NSla - Profil | Pá 11.9.2009 13:48:06

        29,9

          Nsyny - Profil | Pá 11.9.2009 13:42:31

          kakr >> svou roli hraje spousta faktoru,pokud byl zdravej netrefenej od kormousa nebo nejakyho sumce ci stiky,mohl mit tak 10-11kg.

            NHermis_s - Profil | Pá 11.9.2009 13:28:09

            kakr >> 12 kg

              NFerda77 - Profil | Pá 11.9.2009 13:26:38

              kakr >> 9,45 kg

                Nkakr - Profil | Pá 11.9.2009 13:14:39

                V roce 2003 byl na Dyji 5 nasazen značkovaný kapřík o váze 0.5 kg.
                Letos byl uloven, kolik vážil??
                Tipněte si.

                  NHermis_s - Profil | Pá 11.9.2009 13:05:54

                  Kocháč >> V takovem rezimu by to mohle pokracovat kolem cele nadrze.

                    Nfishmen17a - Profil | Čt 10.9.2009 19:50:56

                    MatesJ >> i nad nama sou veci k foceni :)

                      NPvl - Profil | Čt 10.9.2009 16:46:40

                      cipa >> No vidíš jakou máš kliku . Co bych za to dal kdybych se takovým mistrem potkal . :o§)

                        Ncipa - Profil | Čt 10.9.2009 16:36:50

                        Pvl >> znám jednoho co i fotí prcající brouky,když je na rybách:-)))))

                          NPvl - Profil | Čt 10.9.2009 16:13:15

                          fishmen17a >> Nebo západ slunce ? To je taky dost vděčná fotka :o§)í

                            NMatesJ - Profil | Čt 10.9.2009 15:03:39

                            fishmen17a - tak si kup rod pod at mas aspon nejakou zmenu :-D

                              Nfishmen17a - Profil | St 9.9.2009 22:26:23

                              za 14 dni tam jedu tak uvidime, snad tu hodim fotku s kaprikem a ne fotku s tripodem tech uz mam dost :)

                                Nsyny - Profil | St 9.9.2009 20:53:51

                                kordos >> fakt

                                  Nkordos - Profil | St 9.9.2009 20:50:29

                                  syny >> nee fakt

                                    Nsyny - Profil | St 9.9.2009 20:31:15

                                    kordos >> děkuju za optání,dobře...

                                      Nkordos - Profil | St 9.9.2009 20:27:34

                                      jak to de dyje7 u brodu nad dyji??

                                        Ndosec - Profil | Út 8.9.2009 21:07:07

                                        Kocháč >> toho hnoja tam budou mít teď po vinobranní dost :-))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař