Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NKocháč - Profil | Út 8.9.2009 20:01:32

Hermis_s >> No, ale jel jsem nedávno kolem Pětky po levém břehu a ty Slamy částečně zmizely. Celkem pěknej pohled, ale ty cedule o zákazu táboření už tak veselé nejsou.

    NHermis_s - Profil | Út 8.9.2009 19:58:30

    Kocháč >> to je blbost,hnoje je kolem petky habadej

      NKocháč - Profil | Út 8.9.2009 18:55:49

      Teď se v Mikulově projednávalo zavezení pětky hnojem. Asi to projde a bude klid.

        NSERPIK - Profil | Út 8.9.2009 18:20:00

        zdarec nevite nekdo prosim jak to jde pod pavlovem chystam se tam od patku az do nedele

          Nsyny - Profil | Út 8.9.2009 9:14:59

          Porad se nestacim divit,kdy uz konecne lidi pochopi,ze tam ryby nejsou...a ze tam tech blbcu sedava....:o)

            NTrol11 - Profil | Po 7.9.2009 20:09:47

            od 28.8 do 5.9 ve třech dvoch kaprů do 70 cm a třech cejnů 25cm. velice špatné

              Nslavina - Profil | Po 7.9.2009 17:44:49

              kordos >> k vodě!!!!!

                Nkordos - Profil | Po 7.9.2009 17:43:39

                kam na pekne kapriky na Breclavsku??

                  NMalda512 - Profil | Po 7.9.2009 17:01:34

                  cipa >> To jo. Amura nezastaví nějaké 1 kg kukuřice. Zkoušel jsem tam rozkrmit jeden flek. Dno bylo tvrdé a pěkná rovinka, prostě ideální. Přišli mi tři kusy. Max 105cm. Ale to bylo loni. Letos nic. Ani jsem neviděl nikoho amury táhat. Ale to je tak že oni můžou najet někomu jinému a pak už se neukážou. Byli pěkní ( Vypasení?)

                    Ncipa - Profil | Po 7.9.2009 16:54:52

                    Malda512 >> viděl jsem jak vedle před 14dni 2x amur 92 a 83cm na foukačku,ale před tím asi metrákem kukuřice se tam krmilo a i více

                      NMalda512 - Profil | Po 7.9.2009 16:48:28

                      kordos >> 6 nevím ale na 5 špatný. 2 týdny a 5 kapů. Nej 91 cm a 14 kg šupik. Jinak jdou sumíci do 120 cm. Všeci sumíci byli chyceni na rybku asi 1 metr nad dnem. Jo chytilo se docela dost cejnů. Vše na červy nebo kuku.O amurech ani památky.

                        Nkordos - Profil | Po 7.9.2009 16:04:34

                        Tak co jakto de dejte nejake Info.....z poslednich dni z5,6

                          Nsyny - Profil | Út 1.9.2009 14:20:26

                          cipa >> to mistecko,je uz davno po smrti,ale pekni kapri se tam nachytali,to se musi nechat...

                            Ncipa - Profil | Út 1.9.2009 10:47:24

                            syny >> jj troufal,ale bylo tam takové pěkné místečko,že i ze břehu mě vyšel docela vlasec:-))

                              Nsyny - Profil | Út 1.9.2009 9:50:50

                              cipa >> tohle je moje standartni odhozova vzdalenost,to sis netroufl dal od brehu....:o))

                                Ncipa - Profil | Po 31.8.2009 21:05:25

                                a i na člunu jsem prubl pokus o záběr bohužel taky marný boj v Marineru

                                  Ncipa - Profil | Po 31.8.2009 21:02:06

                                  a dokonce se dotkl košem vody,ale byl rychlejší jak můj foťák

                                    Ncipa - Profil | Po 31.8.2009 20:58:14

                                    jediná atrakce byl balon co nad náma proletěl

                                      Ncipa - Profil | Po 31.8.2009 20:56:27

                                      taky sem přihodím čerstvou informaci na D5,ryba na našem místě bohužel nebyla a hlavně to počasí se tentokrát nepovedlo vedro jak s..ˇ a 4-5dní na vodě ani vlnka no děs,ale aspoň jednoho kapříka 93cm 15,6kg a kolega 87cm 10kg a ještě jednoho 68cm tak aspoň se nám něco povedlo lapnout

                                        NPepin - Profil | Po 31.8.2009 20:24:38

                                        Kocháč >> to nevím. Já jsem zbalil svoje věci a jel k domovu. Jestli to bylo vládní auto, tak to určitě mělo nějaké speciální pneu, které nejdou zničit :o)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař