Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NKocháč - Profil | Po 31.8.2009 20:12:39

Pepin >> a prořezal jim někdo gumy než se vrátili nebo se ničí jen auta před závorou?

    NPepin - Profil | Po 31.8.2009 20:06:25

    kakr >> Ale ta oranžová kanoe nějak nezapadá do přírody!!! Že by nebyly ve státním rozpočtu peníze na zelenou barvu :o)

      Nkakr - Profil | Po 31.8.2009 19:58:30

      Pepin >>
      Dyť je zelenej.....

        NPepin - Profil | Po 31.8.2009 19:57:19

        syny >> A tímto autem přijeli a nechali ho zaparkovaný půl dne na hrázi. Že by Bursík dostal nový ekologický vůz :o)

          Nsyny - Profil | Po 31.8.2009 19:41:28

          Pepin >> ti jsou určitě od zelených,kdoví,jestli si to nejede Kateřina Žako rozdat s Bursíkem na ostrov mezi kormorány

            NPepin - Profil | Po 31.8.2009 19:26:01

            Tak toto jsem včera nafotil na D6 v přírodní rezervaci. Reno by nás za člun pomali zavřel a druzí si tam jezdí, jak kdyby se nechumelilo!!

              NPepin - Profil | Po 31.8.2009 11:42:18

              Tak jsem se vrátil z D6 a ryby nic moc. Za to západ slunce byl nádherný.

                Nkordos - Profil | Čt 27.8.2009 10:49:53

                jak to jde na D6??nejaka dobrana nastrana na kapry??

                  NDAVISS - Profil | Út 25.8.2009 9:20:55

                  RebelYell >> moc li stál Stalker?

                    NRebelYell - Profil | Út 25.8.2009 9:13:07

                    DAVISS >> Fox Stalker

                      NDAVISS - Profil | Út 25.8.2009 8:53:06

                      RebelYell >> stojan je Fox, JRC, nebo X2 ?

                        NRebelYell - Profil | Po 24.8.2009 22:09:48

                        trocha fotek na oziveni- D5

                          NMartin M. - Profil | Po 24.8.2009 14:28:24

                          kordos >> muzou... muzou ho polechtat agregatem :-)

                            Nslavina - Profil | Po 24.8.2009 14:20:52

                            kordos >> na D6 se nesmí ani koupat! Tak ani lehátko nehrozí!!!!!

                              Nkordos - Profil | Po 24.8.2009 14:17:34

                              ??

                                Nkordos - Profil | Po 24.8.2009 13:59:22

                                chtel sem se zeptat kdyz pojedu na ryby na dyje6 a kamos ktery tam bude semnou ale nebude chytat pujdne na lehatko a pude navodu jestli mu neco muzou??

                                  NAndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 22:49:20

                                  ja ale napsal ze je to mimo misu tak se na mne nezlobte.

                                    NHorda - Profil | Út 18.8.2009 22:21:13

                                    Martin M. >> nikdy nevíš na koho tu narazíš :-) ale měl by se držet tématu dal bych mu red cards :-)

                                      NMartin M. - Profil | Út 18.8.2009 22:15:48

                                      AndyRUM >> ty 2kg jsou odhad? A proc se ptas na Jablonec kdyz tohle je diskuse o Palave?

                                        NAndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 21:26:04

                                        ten den,resp. tu noc jsem chtil 3 úhoře(moje první)-46 cm 48 cm 81 cm

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař