Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Pepin - Profil | Út 18.8.2009 21:25:07

Ksk >> Tam to nemusí nikdo vozit, tam ty ryby doplavou z D6 samy :o))

    AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 21:24:16

    úhoř říční 81 cm cca 2 kg

      AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 21:23:13

      pánové vím že je to truchu mimo debatu ale jen se chci zeptat jestli má nekdo zkušenosti z jabloneckých přehrad.pošlu vám svůj úlovek z jedničky

        AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 21:21:14

        hoši já taky.jen jsem zveřejnil naši debatu s domorodci na sázavě.ps:radši chodím na ryby a ne sedět u kompu na chatu RUMu

          Ksk - Profil | Út 18.8.2009 21:20:29

          že by na D5?

            Horda - Profil | Út 18.8.2009 21:18:00

            AndyRUM >> jen pro představu Dyje 7 má asi 550 ha , tak bych chtěl tu vodu kam to vozí vidět
            ps: nepřeháněj to s tím rumem

              AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 21:04:40

              Pepin >> neberte to vážně protože je to tak 3 měsíce spátky a já si nepamatuju co ti domorodci říkali za vodu.a navíc to nemuselo být v České republice kam to dováželi.podle mě by za to v České republice ani takové peníze nedávali,samo že vím že je to hodně.mohli to být malé ÚN v cizině

                Pepin - Profil | Út 18.8.2009 20:46:24

                AndyRUM >> Kde jsi na to prosím tě došel? Víš co je rozloha 400ha?!

                  AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 20:38:06

                  Horda >> jenže pánové to převážejí do jezer nebo rybníků kde je okolo 400 ha to te rybě stačí ne.

                    hevlín - Profil | Út 18.8.2009 19:17:42

                    Pepin >> Extrémismus je špatný a je jedno, jestli někdo razí vše sežrat, nebo pustit. Chlap si chytil svou životní rybu, ta mu před focením spadla na zem a pár lidí má okolo toho týden mravorkárné výlevy.

                      Horda - Profil | Út 18.8.2009 15:40:32

                      AndyRUM >> jasne spousta lidi ryby převáží a to není taky dobré, stačí si vzít Grunty, Balaton... a keci tipu, že rač at plave v soukromáku než by ho někdo nesžral nejsou na místě, konkrétně na jezerech má ryba dost prostoru proto aby přežila

                        AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 15:04:08

                        stejně tak i já si o tobě myslím že toho nejsi schopen,ale vemte si že nekdo si ty ryby nebere na jídlo.Někteří spravci a majitelé soukromých revírů si najímají party rybářů aby jim chytali do jejich rybníků co největší ryby.domorodci na sázavě nam řekli že za takového kapra přes 90 cm dostanou nad 10000 Kč.samozdřejmě živé.rybu si možná vezmete ale nikdo si o vás nemůže myslet že jí sníte.konec dobrý všechno dobré ryba přežije :).Vojta Anderle

                          Horda - Profil | Út 18.8.2009 14:11:41

                          Fery >> díky :-))

                            Fery - Profil | Út 18.8.2009 13:55:41

                            Horda >> podle toho jak vypadáš,bych taky neřek,že jsi schopen pustit kapra...máš muj obdiv:-)

                              Pepin - Profil | Út 18.8.2009 13:48:56

                              Horda >> Ten horní je focený o 500km jižněji, v Maďarsku :o)

                                Horda - Profil | Út 18.8.2009 13:45:22

                                Pepin >> koukam máš na jezerech nějaký štěstí na lysce, pěkný ryby

                                  Pepin - Profil | Út 18.8.2009 13:14:52

                                  hevlín >> ...a nejjistější focení je ve vodě! Tam má ryba jistotu... :o)

                                    Pepin - Profil | Út 18.8.2009 13:04:38

                                    hevlín >> Nemám, co bych přestřelil! Reaguji jen ne tvůj názor, který se mě zdá stupidní!!!! Pokud chytám ryby s tím, že ji chci potom pustit, a tím pádem ji co nejmíň ublížit, tak je nejlepší mít nějakou podložku. Já netvrdím, že mě ryba nikdy nespadla, ale proto mívám pod ní VŽDY měkkou podložku!!! Vím, že není v povinné výbavě podložka, ale používám to, co uznám za vhodné ve prospěch ryby!!!

                                      DAVISS - Profil | Út 18.8.2009 12:42:40

                                      Horda >> to souhlasím, fakt tak nevypadá :-))))

                                        AndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 12:36:29

                                        hevlín >> no,jestli to nevadí tak já jen reknu ze chytám v črs prvním rokem a uz my ryb spadlo hodně.když jsme byli na sázave s jabloneckym casting teamem tak jsme tam na plavačku lovili oukleje,ja v jednou dni ulovil 138 ouklejí a vemte se že mi asi polovina z nich spadla.vím že tyto ryby nemaji vyznam ale cini asi polovinu ze stracenych ulovku.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař