Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NHorda - Profil | Út 18.8.2009 12:33:17

Už toho kapra neřešte, borec neměl podložku a co ? se podívejte kolem vody kolik rybářů ju nemá a začnite je za to pranýřovat, tady na netu všeci rozumu plnou prd... ale skutek utek, kapra lze zvážit i v podběráku a podivejte se někdy na výlovech jak se zachází s rybou a přežije, jesi ten borec teho kapra pustil tak má muj obdiv, pač bych podle toho jak vypadá neřekl, že je toho schopný

    Nhevlín - Profil | Út 18.8.2009 12:29:53

    Pepin >> Tvůj názor ti neberu, ale s tím zhýčkaným děckem jsi přestřelil. Jistě ti nikdy v životě žádná ryba nespadla, že?

      NAndyRUM - Profil | Út 18.8.2009 12:28:08

      podle mě i kdyby to byla moje životní ryba tak bych se s ní vyfotil a pustil ji do vody.vždyt takovyto kapr to je jen tuk,kost a kůže copak vy byste si takto tučnou rybu vzali domů sníst.já toho za sebou moc nemam největší rybu mam úhoře 81,kapra 75 a candáta 68.ale já beru kapry tak 45-55 cm(pokud na ně mám chut a nebo ty ryby rozdam ale tohle bych si domu nebral.ledatak stejně velkou štiku nebo candáta protože jsem štiku ještě nechytil ale ve středu jedu na Chlumec II tak se o to pokusim.muj stryc na pres noc vytahl 14 kapru a vsechny nad 70 cisel,nejvetsi pry 86.asi ho bolely ruce co?

        NPepin - Profil | Út 18.8.2009 11:09:05

        hevlín >> Nikomu nemám za zlé, když si odnese nějakou rybu od vody. Ty tady píšeš, že ji chytil dle pravidel rybářského řádu. To ano, ale ty jako rybář by jsi měl vědět, že se máš chovat k ulovené rybě šetrně! Máš to napsané v řádu... A pokud tu rybu pouštěl, tak v tom případě to platí dvojnásob!!!!!! To máš to samé, jak když někdo doma chová králíky... Taky je potom sežere a nechová se k nim, než mu vyrostou, jak dobytek!
        Na to kolik máš roků,máš názor jak zhýčkané děcko!!

          Nb_u_r_t_o_n - Profil | Út 18.8.2009 11:00:39

          mscarp:-tak na todle jsem teda vubec nemyslel...tak sorky

            Nmscarp - Profil | Út 18.8.2009 10:58:46

            b_u_r_t_o_n >> řeklbych,že vážit jde i tak,že hák váhy se zahákne za skřele,je to smutné zacházení s takovou rybou :((

              Ncarpson - Profil | Út 18.8.2009 9:19:14

              kapr je to opravdu krasnej, ta fotka by sice mohla vypadat o trochu lip,asi tu podlozku fakt nemel :), ale ze ho pustil tomu verim a ten kapr to urcite rozdycha

                Nb_u_r_t_o_n - Profil | Út 18.8.2009 8:59:04

                hevlín:-takže chceš řict bže ty podlošky škodi rybam vic než to že ji vyváliš v pisku nebo hline???tak to gratuluju....naviv v mem komentaři nešlo přimo oto že nema podložku ale oto že když važim rybu tak ji musim važit v nejakem saku ne??a nebo se to da i jinym zpusobem???a todle je předavani tech skušenosti jo??vyvalim rybu v bahne a pošli ji zde:-d

                  NHermis_s - Profil | Po 17.8.2009 22:47:37

                  hevlín >> A deti nosi cap...

                    Nhevlín - Profil | Po 17.8.2009 22:43:00

                    fery
                    Když myslíš

                      NFery - Profil | Po 17.8.2009 22:40:41

                      hevlín >> to jsou fakt nesmysly..

                        Nhevlín - Profil | Po 17.8.2009 22:32:30

                        Pepin
                        Burton

                        Jako rybář jsem sežral stovky ryb a tisíce pustil. Je to moje právo a na tom nikdo nic nezmění. MRK by měl být o sdílení zážitků, předávání zkušeností a ne o jebání se navzájem. Ten chlap toho kapra chytil neodporujíc rybářskému řádu, tak nad ním nebudu moralizovat. Kvůli testům chem. látek, které jsou obsaženy ve Vašich rybářských vymoženostech zdechlo tisíce živočichů a po nich ani neštěknete, tak se vykašlete na odsuzování jednoho kluka, který náhodou na sedmičce zmasil-nezmasil jednoh kapra.

                          NHermis_s - Profil | Po 17.8.2009 22:28:02

                          hevlín >> nejsi bratranec Maldy512?

                            Nmr.Carp - Profil | Po 17.8.2009 22:11:49

                            hevlín- nikomu nic necpu at si to každej přebere jak chce! jen píšu svuj názor! víš kolik lidí už chytlo životní rybu?a rozhodně nedopadla tak jak tady ta! a právě proto že je to životní ryba tak by si zasloužila trochu ucty!!! kapr ti taky nevyroste ze dne na den na 22kg!! je to škoda ale lidi bohužel nezměníš.

                              Nd a v i d - Profil | Po 17.8.2009 21:56:10

                              hevlín >> máš pravdu

                                Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 17.8.2009 21:42:07

                                hevlín:- nebudu reagovat na tvou odpoved nema to cenu ....

                                  NFery - Profil | Po 17.8.2009 21:35:43

                                  hevlín >> ty jsi měl asi špatnej den co:-)..

                                    NPepin - Profil | Po 17.8.2009 21:34:15

                                    hevlín >> Ty jsi tomu teď dal korunu!!!!! Trochu se na to dívej jak rybář!!!

                                      Nhevlín - Profil | Po 17.8.2009 21:29:49

                                      mr. Carp
                                      burton
                                      Pro toho kluka to byl životní zážitek a pochopím i to, kdyby tu rybu sežral. Je to jeho právo a vaše rádoby-etické žgryndy zhýčkaných děcek, které v životě zažily prd na tom nic nezmění. Klidně si používejte podložky z pavího peří, ale necpěte to jako standart ostatním. Děkuji

                                        Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 17.8.2009 20:58:27

                                        a taky by me zajimalo včem toho kapra važili??když byl tak špinavy....

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař