Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nmr.Carp - Profil | Po 17.8.2009 18:41:31

N Hermis_s-lidi sou hovada...takoveto zacházení to jenom dokazuje.. podle fotky je evidendtní,že kapr je uplně vysušený.a ještě přitisknutí na oděv. taky bych takovýmu člověku stáhl kužu a chtěl bych vidět jak by se na to tvářil! asi by měl taky fialovou hlavu.pochybuju vubec, že šel z pátky do vody. a jestly jo tak nevím nevím.. ale doufám,že to rozdejchal..

    NHermis_s - Profil | Po 17.8.2009 16:34:01

      Nb_u_r_t_o_n - Profil | Po 17.8.2009 13:11:19

      Rychlý Umrtvovač Mozku

        Npupin11 - Profil | Po 17.8.2009 12:25:04

        Rozumně Uložená Měna :-DDDDD

          NDring - Profil | Po 17.8.2009 11:18:56

          a ja myslel, ze to je Rychla Univerzalni Medicina :-)

            NAndyRUM - Profil | Po 17.8.2009 11:12:29

            :D sry hoši,já jsem ten večer přijel ze Špindlu s krasným pocitem že mám novou a krásnou holku,myslel jsem si že mě už nic nevytočí a když jsem přijel tak jako první jsem si zapnul mrk a podíval se sem.nějak jsem nepochopil vaše odpovedi a napsal jsem tu blbbost tak pls všichni sorry.Jo a ten RUM to je zkratka jedné velké aliance z Dark Orbitu který hraju a jsem v tom hodně dobry jsem v nejlepší stovce asi z 6 mil.hráčů.RUM-Rychlý Útok Marsu. :D

              NPetrasek - Profil | Ne 16.8.2009 23:07:39

              AndyRUM >> čéče, ty už bys neměl tolik pít ten RUM:-)))

                NAndyRUM - Profil | Ne 16.8.2009 22:50:18

                sry za me chovani,ani nwm proc jsem se vytocil.

                  NAndyRUM - Profil | Ne 16.8.2009 22:47:55

                  jako ze v brně maji byty 2x levnejsi ale jakou to ma s tim souvislost a co si mam vylepit?

                    NAndyRUM - Profil | Ne 16.8.2009 22:11:24

                    prominte pánové ale já jsem to napsal k radosti rybaření,nechci na nikoho machrovat.ale zdá se že jsem ještě nevyspělý,nemohl by jsi mi to přeložit to tvoje pořekadlo Drinku.a ještě něco,ja jsem kolem nich procházel z dálky tak jsem ty navijáky jen odhadoval,mohly to být ty vaše.tak sorry za to že jsem neměl ten čas se jít podívat z půl metrové dálky s jakým naviakem chytají.Vojta Anderle

                      Nescorrt - Profil | Ne 16.8.2009 17:56:02

                      Mitchell >> od tý doby nic

                        NMitchell - Profil | Ne 16.8.2009 17:25:33

                        CarpPavel >> escorrt >> jj

                          Nescorrt - Profil | Ne 16.8.2009 17:07:01

                          Mitchell >> no šak a to máš týden

                            NMitchell - Profil | Ne 16.8.2009 17:05:49

                            CarpPavel >> escorrt >> mam trosku jine informace minulej vikend tam kluci pekne pochytali

                              Nescorrt - Profil | Ne 16.8.2009 16:15:28

                              Dyje 6 včera bez záběru od kapra,už týden tam nejdou kapři

                                Ndosec - Profil | Pá 14.8.2009 19:24:48

                                AndyRUM >> nebo okuma power liner 865 tu mám a má 0,40mm/320m mě na ni u zábranskýho namotaly 700m ,028mm :-)))

                                  NDring - Profil | Pá 14.8.2009 11:37:02

                                  AndyRUM >> za penize v praze dum v brne dva, mel sis to jit taky vylepit, ze ;-)

                                    NM!ld@ - Profil | Pá 14.8.2009 10:35:08

                                    AndyRUM >> nebo Ultegra XSB (XTB): 0,35mm/550m

                                      Nsyny - Profil | Pá 14.8.2009 7:16:38

                                      AndyRUM >> a co treba LC 0,40/400m,jinak dik za technickou prednasku...

                                        NAndyRUM - Profil | Čt 13.8.2009 22:14:11

                                        samozdrejmě jsem se divil ze mají tolik vlasce ale když jsem videl jejich navijáky tak jsem se divit přestal.byly to podle mě navijáky Albastar long way-lw 1200,nebo albastrar carp king fr,nebo taky shimano aero technium xt-b.všechny tyto navijáky jsou z nabídky albastar a shimano 09/10.kdo má katalogy jako já nebo tyto navijaky vlastní tak ví jaké jsou to s prominutím velká hovada.popíšu vam kapacitu vlasců u jednotlivých naviáků. Albastar long way-lw 1200-vlasec 0,52/240 m (hoši chytali asi na 0,28),albastar carp king fr-0,52/240 m,shimano aero technium xt-b-0,40/300 m.Vojta Anderle

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař