Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NAndyRUM - Profil | Čt 13.8.2009 21:52:44

Šestka je podle mě nej."elitně" zarybněna velkým kapry.když jsem tam byl poprvé tak Moravští kluci na levé straně hráze zrovna tahali kapra který měl asi 80 cm.při "výlovu" kapra nám jeden jejich člen řekl že si prý něco v rybárně domluvili.že mohou závážet nástrahy atd...samozdřejmě za peníze.
Nojo,boorci,4 velké bivaky.byli roztahaní po 50 m pevniny.měli 3 50 l velké vařící kotle ve kterých vařili těsto na boilies.pokud vím-jahoda,vanilka a ananas.zaváželi pěkně 200 metrů někam do středu hraze.50 kg těsta prokrmí usek 4 m čtverečné.pak pěkně na těžko jednu nebo dvě boilies kuličky jejich příchuti a bylo to.přišli jsme tam asi v 10 h a oni se chlubili tím ze od 7 h mají 11 kaprů a všechny přes 80,jeden prý 98.jujda ty chlapi asi mají mozole na rukou ještě ted.ty kotle měli tři,50 litrů objemné,aby si nekdo nemyslel ze měli kotle na vareni měli velke na 350 l :D .s pozdravem Vojtěch Anderle.

    NRomik153 - Profil | Čt 13.8.2009 20:43:04

    zdravim chystam se na vykend na D7 nevite jak to tam vypada jak tam berou na boilies? diky predem za odpovedi.

      NSurfmaster - Profil | Čt 13.8.2009 20:41:10

      pro oživení

        NTrol11 - Profil | Čt 13.8.2009 16:48:23

        mám to s druhé ruky, jak sem koupil tak prodávám... Nemusí to být pravda ale opatrnosti není nikdy dost........

          NTrol11 - Profil | Čt 13.8.2009 16:46:26

          Zdravím všechny,,jen malé varování!!Kdo se chystá na Pálavu na 5,tak pozor!!!!Od 1.čerpačky ve Strachotíně,až po 3.čerpačku tam kde končí schody a začínají kameny,,dávejte všichni pozor.Jeden místní...má tuhle část hezky pod kontrolou.A to každý den!!!Kdo chce vyvážet za kapitálním kouskem,,zapomeňte na to!!Přes týden on a přes víkend RENO!!!!Jezdí červeným VW transporterem a většinou má sebou jednoho chytráka,kterej tam sedí často u prutů a pak jen telefonuje!!Hodně štěstí všem

            NSalmon - Profil | Út 11.8.2009 12:42:30

            Pepin >> v pohodě, až o ni přijdu, tak budu dávat ty levné:-)

              NDAVISS - Profil | Út 11.8.2009 12:40:01

              Salmon >> no tak to je potom těžký ...

                NPepin - Profil | Út 11.8.2009 12:37:20

                Salmon >> Tak tu drahou tyčovku si můžeš brát jen tam, kde je povolená, a nebo si ji dej zasklit! ...ale na mušov NEBRAT!!!!! :o))

                  NPepin - Profil | Út 11.8.2009 12:36:11

                  Salmon >>

                    NSalmon - Profil | Út 11.8.2009 12:29:03

                    Pepin >> Já už taky, ale ta první mě vyšla snad na 800,- :-((( Ale zase je super:-)

                      NPepin - Profil | Út 11.8.2009 12:26:30

                      Salmon >> Já si dělám tyčovky sám a vyjde mně jeden metr na 15kč. Tak můžou policajti s RS po mušově jezdit jak o život a sbírat je :o)

                        NSalmon - Profil | Út 11.8.2009 12:21:08

                        DAVISS >> myslíš kde? Když zavolám RS, tak si určitě smlsnou i na mě. Důvod si vždycky najdou:-) Já dal kdysi za tyčovku přehnané prachy, tak bych o ni nerad přišel... Chodím často chytat na stejné místa.

                          NDAVISS - Profil | Út 11.8.2009 12:18:09

                          Salmon >> tak ho můžeš bez výčitek svědomí naprášit. Dělá ostudu a problémy všem slušným rybářům

                            NSalmon - Profil | Út 11.8.2009 11:17:59

                            Pepin má pravdu. Neznám kapraře, co by takový paskvil položil na vodu. Na sypačku pod Pavlov chodí jeden maník ze Zlína, co je tam každý víkend (hlavně když to bere) a on dává na vodu právě takové nesmysly klacku s polystyrenem na špagátu...

                              NPepin - Profil | Út 11.8.2009 11:05:14

                              TaH >> TH >> Rozumný kaprař takovou bójku nikdy nepoužije!!!! Ale je to následek toho, že tam policajti s RS posbírali tyčovky, a než tam dát další tyčovku a přijít o ni, tak tam "kapraři" radši dají takový bordel :o(

                                NTH - Profil | Út 11.8.2009 11:02:40

                                A jedna pro potěchu oka.

                                  NFery - Profil | Út 11.8.2009 10:45:41

                                  TaH >> TH >> tyhle bojky tam nechávají místní "masařky"..

                                    NTH - Profil | Út 11.8.2009 10:44:00

                                    Včera jsem našel na D5 u vrát ve vodě tři bojky,kdo je tam zapoměl,ať už tam nejezdí nebo mu nakopu prdel.Zad - rbaní kapraři.Omluva těm slušným.

                                      NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 20:41:09

                                      alé u toho jak HORDA jí ten čínskej brajgl tak to byla prdel:)

                                        NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 20:20:33

                                        nj každej s toho jednou vyroste 8-D

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař