Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NFery - Profil | Po 10.8.2009 20:13:24

CARPMIK >> no vždyť jo..puberťák..ale to tě přejde:-)

    NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 20:12:19

    Fery >> píšu sem stejně jaký sem nepřetvařuju se a nedelam ze sebe to co nejsem jak jiny8-D

      NFery - Profil | Po 10.8.2009 20:07:08

      CARPMIK >> teda to je slovník hodný puberťáka:-))

        NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 19:54:27

        nežer špiní to prdel jo a HORDO autorizuj si mne na icq

          NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 19:48:00

          kapřaři jak má bejt

            NCARPMIK - Profil | Po 10.8.2009 19:43:20

            zdar hosi sry že píšu tak dloho ,ale kdyz sme byly s D.O.K:em na D5 somozřejmně se stavil i ocekavany HORDA mímu partakovi to slo zachytal si pěkně ale ja sem nemněl štěsti jako ,minulej rok na D5 asi to mam proklety at sem delal co sem dělal tak stoho vzniklo jenom 2x carp-58cm-5.8kg-a dalsi tesne pred odjezdem zhruba do 65cm nemneren už bylo vše zbaleno tak sem s ním hodil par fotek a šup spatky s nim do hlubin,musím se zminit jeste o tom ze mi tam najeli ty jeseni vytahl sem jich 4x mneril sem jen jednoho ten mněl 58 a vytahl sem i vetsiho mněl zhruba kolem 65cm(na tomto odhadu smese shodli s D.O.K.em aš pak borec radek povída že sem udělal rekort-že to byl trofejní kus ,ale co mi to bylo platne když jsem o tomto nevedel a nejni zdokumentovan ,jinak fajn chytačka pěkný kundy z kempu ale strasnej parak jeste ted se loupu jak banan a HORDO TA TLUSTA BYLA PEKNE HNUSNA A TA MLDA KUNDA JAK PRASE TA BY HO TAM CHTELA........................:D

              NHorda - Profil | So 8.8.2009 20:24:18

              mscarp >> aspon usetris za baterky v radiu :-))

                Naxila - Profil | So 8.8.2009 20:23:25

                candáti berou líp když hraje hudba. A to si nedělám prdel. Ale nemají rádi dechovku, nebo ploužáky. Musí to pořádně dunět.

                  Nfishmen17a - Profil | So 8.8.2009 13:35:20

                  mscarp >> to snad ne :( hold su prazdniny

                    Nmscarp - Profil | So 8.8.2009 13:33:52

                    fishmen17a >> mraky lidí,i přes týden a bordel z Merkuru,v noci sem nemohl pomalu usnout kvůli hlasité muzice

                      Nfishmen17a - Profil | So 8.8.2009 13:07:47

                      jak to vypada na 7? je tam moc rybaru? asi tam po vikendu pojedu.

                        NOrient - Profil | Pá 7.8.2009 22:12:06

                        jak to de na 7??

                          Nmscarp - Profil | Pá 7.8.2009 17:54:23

                          3 dny na 7čce ani ťuk a bez kontroly (ach jo,kdy se jí už konečně dočkám a poznám Rena :)

                            Ndosec - Profil | Pá 7.8.2009 17:50:27

                            dickinson >>proč něco měnit,když to tak "funguje". Už nevím kdy a v jaké době jsem toto slýchal,ale většinou se takto oháněli ti starší :-))

                              Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 17:17:18

                              Martin M. >> Potom je tedy zbytečné žádat nová pravidla

                                NMartin M. - Profil | Pá 7.8.2009 17:12:05

                                dickinson >> ja mam covece pocit, ze na pravidla se tu nehraje. Kaslou na to osobnosti, pisou o tom do clanku, obycny rybar nasleduje jejich priklad...

                                  Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 17:07:40

                                  Martin M. >> Otázkou je,jestli by se po zavedení nových pravidel změnil přístup i nás,rybářu

                                    NMartin M. - Profil | Pá 7.8.2009 17:03:53

                                    Bernardo >> to je druha vec, take nemam pocit, ze by panove na nejvyssich postech meli zajem neco menit.

                                      NBernardo - Profil | Pá 7.8.2009 16:42:36

                                      Martin M. >> Ti to samozřejmě neodsouhlasí, ale já nevěřím tomu, že by se někdo z vedení MRS o nějakou změnu aspoň pokusil. Mají svoje teplá místa a zaběhnuté koleje jim vyhovují.

                                        NMartin M. - Profil | Pá 7.8.2009 16:34:21

                                        Bernardo >> "ti nahore" klidne neco noveho vymysli, ale pak to musi odsouhlasit +50% zastupcu jednotlivych MO a to je ten pruser!!!

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař