Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NBernardo - Profil | Pá 7.8.2009 16:30:23

Je pravda, že náš rybářský řád je staršího data a pro dnešní rybařinu už moc nevyhovuje. Chtělo by to změnu, pokud ti nahoře neumí vymyslet nic vlastního, tak ať se inspirují v jiných zemích. Mám pocit, že tady se ale nikomu nic změnit nechce.

    NMartin M. - Profil | Pá 7.8.2009 16:21:23

    Spacir >> vysmechem jsou stanovy, ktere nedovoluji vyhovet mensine, i kdyz to neposkozuje vetsinu. Prilisnou demokracii jsme si zabetonovali moznost zmeny.

      NSpacir - Profil | Pá 7.8.2009 16:19:31

      zajimave ze v zahranici( slovenkso,madarsko, atd..) jde vse a u nas jde hov.. , a porad se bude okolo toho kecat a kecat....nas RŘ je vysmechem pro sportovni rybare a to z duvodu ze se v cele Čr nachazi mensi polovina tech co se rybolovem bavi a ne zivi , ta vetsi polovina jsou masarky atd atd....

        Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 15:18:15

        syny >> stačí zajet dozadu do Merkuru mezi karavany a hned si uděláš obrázek

          Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 15:16:39

          slavina >> cerne,kamo,ja nosim ty nejruzovejsi brejle jaky si umis predstavit,ale taky vim,co tahle banda nadutejch hovadek umi....

            Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:50:18

            syny >> Nemůžeš se na všecno dívat tak černě. Je to alespon nějakej krok dopředu než nic nedělání.

              Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 14:47:24

              syny >> Asi tak

                Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:47:24

                kanic >> .-)

                  Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 14:46:14

                  slavina >> a mysli,ze kdyz budou k vode jezdit,jen ti co na to "maji",tak se situace zlepsi,zapomen na to,prave naopak,vrstva zbohatliku je zvykla delat si vse po svem a zakony je tak nejak nezajimaji...

                    Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:46:01

                    slavina >> o navýšení cen povolenek jsem psal někde níže,byla by to cesta ,ale zatím neprůchodná na svazu.

                      Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:44:42

                      slavina >> je to tak.Když se budeme bavit pouze teoreticky - povolení instalovat bojky bude automaticky znamenat navežení jakékoliv náhrady za bojky do vody.Rybářů,kteří by invesovali prachy do bojky by bylo mizivé procento.

                        Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 14:43:38

                        slavina >> H-bojku si zvládne udělat každý sám z kusu polystyrenu a pro kreténa rybáře stejně nemá žádnou cenu,takže ji tam klidně nechá i tak

                          Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:43:23

                          dickinson >> proč ne, Horší už to nebude!!!!!! Jedno řešení by bylo a to cena povolenky tak na 6000 za rok a už by to nebyla nejlevnější lidová zábava v ČR.-)))

                            Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 14:40:08

                            slavina >> Tohle vážně není řešení

                              Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:37:54

                              kanic >> Rád bych se pletl.-)

                                Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:36:05

                                slavina >> teď se směju,pleteš se.

                                  Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:34:34

                                  kanic >> Jste ještě stará škola? Jednodušší řešení je všechno zakázat:-) jak za komára:-)

                                    Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 14:30:24

                                    jwkriz >> svine svinuta,tak se aspon ozvi ty pazdrate....nebo jsi dostal peri..?

                                      Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:28:04

                                      slavina >> mám jiný názor

                                        Nslavina - Profil | Pá 7.8.2009 14:21:13

                                        kanic >> Vypadá to tam takhle jen a jen díky tomu zákazu používání bojek. kdyby byla třeba povolena h bojka tak si pro ni každej rád dojede. takhle na to každej sere a nechá to tam. je to stejný jak s odpadkama, když už to není potřeba tak se to nechá ležet na fleku. dal bych do povinné výbavy pytel na odpadky:-)))))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař