Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:19:05

dickinson >> to jo,práce pořád dokola - vsadím se,že dnes jsou bojky tam kde byly

    Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 14:12:18

    kanic >> To musí bavit...

      Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 14:00:21

      dickinson >> tam to můžeš sbírat několikrát za den

        Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 13:57:55

        kanic >> Vím ale tam je to taky pěknej slalom.Někdo asi zateploval fasádu....

          Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 13:54:43

          dickinson >> to jsi na druhé straně

            Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 13:49:55

            kanic >> Přijde mi,že jsou to od mé poslední nedělní návštěvy pořád ty stejné ale možná se pletu.Myslím usek mezi kotvištěm lodí a první čerpajdou

              Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 13:44:10

              dickinson >> to určitě bylo navezeno znovu,ale to sbíralo na druhé straně

                NDussy - Profil | Pá 7.8.2009 13:43:29

                kanic >> v ghetu pod pavlovem se přes ty petky taky nedá pomale nahazovat :-)

                  Ndickinson - Profil | Pá 7.8.2009 13:37:34

                  kanic >> Včera jsem byl omrknout ty bojky ve Strachecu směrem k vratum mezi 5 a 6 a od neděle mi to přijde,že žádná změna????

                    Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 13:25:11

                    syny >> to je mně jasné,sedám do auta a vyrážím

                      Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 13:24:18

                      kanic >> muzes,ale podminkou je 5 a vic udic...:o))

                        Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 13:20:54

                        syny >> můžu si nahodit vedle vás ?

                          Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 13:19:42

                          kanic >> prijed,mista je tam dost....

                            Nkanic - Profil | Pá 7.8.2009 13:18:14

                            syny >> dojedu se na vás podívat

                              Nsyny - Profil | Pá 7.8.2009 13:08:30

                              jwkriz >> kup chemiky,navaz anglana a prijed za mnou k Bastyrovi,dame nocni lov z poloostrova,bude to tam vsechno najety....

                                Nhevlín - Profil | Čt 6.8.2009 21:06:22

                                Papírově člun máme, fakticky leží v Hustopečích někde na obvodním oddělení a nepoužívá se. Výsměch je, že u nás všichni máme průkaz vůdce malého plavidla. Jen ten člun chybí.

                                  Nkanic - Profil | Čt 6.8.2009 21:00:21

                                  hevlín >> rs benzín k dispozici má

                                    NFery - Profil | Čt 6.8.2009 20:44:30

                                    hevlín >> jde o to,že pokud nechytíš nikoho přímo jak jede na spalovák,tak máš smůlu..a to bez člunu asi nepujde..

                                      Nhevlín - Profil | Čt 6.8.2009 20:40:08

                                      Dyje 7 spadá pravomocně pod oddělení policie v Pohořelicích. Kmenově je tam zařazen i člun, na jehož provoz ovšem nejsou peníze. Jakýkoliv podnět, nebo dobrý nápad, který by zlepšil situaci na tomto revíru a dá se dle dnešních platných nařízení a zákonů realizovat přivítám na svém mailu.

                                        NTH - Profil | Čt 6.8.2009 19:52:31

                                        kanic >> Myslel jsem jako policie nebo plavební správa.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař