Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

kanic - Profil | Čt 6.8.2009 15:58:51

TaH >> TH >> toto nespadá do kompetence RS

    TH - Profil | Čt 6.8.2009 15:46:04

    kanic >> Já to taky nemyslel na RS,ale na rybáře.Kontroluje to tam vůbec někdo? Začínám tam vídat spalováky čím dál častěji.

      kanic - Profil | Čt 6.8.2009 15:41:31

      TaH >> TH >> toto si mohou dovolit rybáři,nikoliv RS

        TH - Profil | Čt 6.8.2009 15:38:42

        kanic >> Když už se tady řeší motory na D5,tak je jasno,že vyjímka neplatí pro všechny.

          Pepin - Profil | Čt 6.8.2009 13:19:12

          syny >> V rámci úspor v důsledku světové ekonomické krize, se na to vyseru a začnu válet bio koule. Nech si to patentovat :o)

            jwkriz - Profil | Čt 6.8.2009 12:40:21

            syny >> občas i nějaká boilie polívka

              syny - Profil | Čt 6.8.2009 12:39:11

              Pepin >> no jeje,kolem nadrzi se ho povaluje,se divim ze to jeste nekdo kupuje,staci prijet, nasbirat a uz jen soulet....

                jwkriz - Profil | Čt 6.8.2009 12:38:55

                syny >> no jo no

                  Pepin - Profil | Čt 6.8.2009 11:16:53

                  syny >> To je těsto na boilies? :o))

                    syny - Profil | Čt 6.8.2009 11:13:52

                    jwkriz >> a co jsi chytil ty,jako obvykle...:o))

                      syny - Profil | Čt 6.8.2009 8:26:53

                      jwkriz >> nazdar wole,nebylo nic,sem byl rodinak...

                        jwkriz - Profil | Čt 6.8.2009 7:41:31

                        syny >> nazdár vole tak kolik jste jich tak včera dali

                          syny - Profil | Čt 6.8.2009 7:38:43

                          kanic >> kdo s RS stavi barak,ze potrubuje rozvody na vodu.....:o))

                            Hermis_s - Profil | Čt 6.8.2009 7:20:05

                            kanic >> s tim sbiranim tycovek moc nesouhlasim,za zadkem vam tam misto nich nacpou petky,ktere tam potom zustanou,chtelo by to na ne udelat vyjimku,aby se RS mohla venovat smysluplnejsim vecem.stejne ty tycovky od tama nezmizi.

                              foxik - Profil | Čt 6.8.2009 2:40:11

                              Kanic:už jste taky někdy sbírali na 6 bojky?

                                Martin M. - Profil | St 5.8.2009 22:45:54

                                kanic >> normalne elektromotor, jako kazdej druhej, kdo tam ma lodku na zavazeni ;-)

                                  kanic - Profil | St 5.8.2009 22:20:17

                                  Fery >> jachtaři mohou používat pomocný spal.motor,ale RS si to nedovolí,první rybář udělá oznámení na pčr

                                    Fery - Profil | St 5.8.2009 22:16:44

                                    Martin M. >> a doufat,že nepřijde bouřka:-)

                                      Fery - Profil | St 5.8.2009 22:16:22

                                      kanic >> a nevíš jak to maji ti jachtaři?

                                        kanic - Profil | St 5.8.2009 22:16:09

                                        Martin M. >> budeš veslovat ?

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař