Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Martin M. - Profil | St 5.8.2009 22:15:00

kanic >> vsak ono by se to dalo dobre objet i bez spalovaku...

    kanic - Profil | St 5.8.2009 22:13:52

    Fery >> vyjímku má poze policie a záchranáří a tuším hasiči

      Fery - Profil | St 5.8.2009 22:11:48

      kanic >> určitě?..já nevím,ale třeba ani do zákazu vjezdu nemůžou autem a spalovák na vodě můžou?..nevím,jen se ptám..musím se na to někde zeptat..

        kanic - Profil | St 5.8.2009 22:09:28

        Tulo >> PČR má vyjímku ze zákona na používání spalovacích motorů,RS bohužel ne

          Fery - Profil | St 5.8.2009 22:03:27

          Tulo >> :-)))

            Tulo - Profil | St 5.8.2009 22:02:24

            Fery >> tak to je dobrý,ten nejezdí potichu))))))

              kanic - Profil | St 5.8.2009 21:53:12

              Fery >> ano

                Fery - Profil | St 5.8.2009 21:49:33

                kanic >> takže spalovák..

                  kanic - Profil | St 5.8.2009 21:48:31

                  Fery >> to byl policejní člun

                    Fery - Profil | St 5.8.2009 21:47:55

                    kanic >> ..jak jezdíte?..na vesla,elektromotor a nebo spalovák?

                      kanic - Profil | St 5.8.2009 21:41:34

                      Salmon >> ne,jelo se jenom po vodě

                        Salmon - Profil | St 5.8.2009 21:38:51

                        kanic >> A bivaky apod. se tentokrát neřešily?

                          kanic - Profil | St 5.8.2009 21:37:16

                          zero2 >> proběhlo to v klidu,byla u toho PČR

                            Salmon - Profil | St 5.8.2009 21:36:54

                            zero2 >> Pochybuju, že se k nim někdo hlásil:-)

                              zero2 - Profil | St 5.8.2009 21:35:15

                              kanic >> jaké byly reakce na sebrané bojky? to by mě zajímalo...

                                tommal - Profil | St 5.8.2009 21:13:37

                                kanic >> jsou takoví organizace vrámci črs kde není nic problém i když by ten přestupek spáchali vrámci črs

                                  kanic - Profil | St 5.8.2009 21:09:31

                                  tommal >> v rámci MRS si povolenku nekoupí nikde

                                    Salmon - Profil | St 5.8.2009 21:08:08

                                    kanic >> dík, nevadí

                                      tommal - Profil | St 5.8.2009 21:07:42

                                      kanic >> stejně si koupí povolenku u jiný organizace a nikdo s nima nic neudělá

                                        kanic - Profil | St 5.8.2009 21:06:42

                                        Salmon >> ano,taková evidnce s nevede,alespoň já takové údaje nemám

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař