Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Dědek - Profil | Út 16.6.2020 16:09:31

xDanielS >> dobrý skutek je po zásluze potrestán... Co se divit u malého českého človíčka, od něj se poděkování za pomoc nedočkáš, naopak.

    FRANK71 - Profil | Út 16.6.2020 16:06:28

    xDanielS >>aha.

      xDanielS - Profil | Út 16.6.2020 15:56:05

      FRANK71 >> Ne. Jde mu o to si spojit můj nick zde s mým jménem na FB. Pánové na záznamu jsou jeho kamarádi a celá jejich parta dělá co může, aby ze mě udělali pitomce. Ale tvůj důvod to zrovna není, protože já byl ten, který pomáhal. Ale to jsem samozřejmě dělal jen proto, abych se u toho mohl natáčet a byl slavný, plus mnoho dalších důvodů jsem si vyslechl a nejen důvodů.

        FRANK71 - Profil | Út 16.6.2020 15:15:58

        xDanielS >> pokud řekneš jo, napíše , že ,,jsi kokot". Místo , aby jsi pomáhal točíš video.

          syny - Profil | Út 16.6.2020 15:13:37

          Co je to zas za komedii s tim videem?

            xDanielS - Profil | Út 16.6.2020 12:37:26

            Carplounge >> A já se ptám, proč se ptáš....

              Carplounge - Profil | Út 16.6.2020 8:39:48

              xDanielS >> ptam se, jestli jsi to přímo točil a zveřejnil zde ty a nebo jsi video našel??

                Kopov - Profil | Út 16.6.2020 0:57:48

                xDanielS >> To já vím. Právě proto jsem si říkal kolik lidí to ví a kolik si to lajzne a zkusí vydžet. Ale i tak-předpověd ukazovala do 15km/h což je v pohodě větr ještě. Ale foukalo daleko víc. I když pořád ne tak jak to na jezerech někdy foukat umí. No,evidentně i tento vítr stačil :)

                  Popik - Profil | Po 15.6.2020 22:37:31

                  dun >> kluci maji radi adrenalin. Ja si radeji zasportuju na vodě, i když vetsinou bez spoluprace ryb 😎

                    xDanielS - Profil | Po 15.6.2020 21:30:07

                    Kopov >> Problém je v tom, že bouřka tě sice mine, ale vítr, který nasává, ne.

                      xDanielS - Profil | Po 15.6.2020 21:28:33

                      Carplounge >> Proč se ptáš?

                        dun - Profil | Po 15.6.2020 15:46:27

                        cechura09 >> Zážitek nemusí být příjemný stačí když je intenzivní...krystalická pokora a ohleduplnost čiší z tvýho zápisu.Kolega z hokny je hasič záchranář ve Strachecu a není to vždycky prdel tyhle nesmrtelný vytahovat.Bez smajlíku.

                          cechura09 - Profil | Po 15.6.2020 15:28:04

                          dun >> Není to až tak dávno, co jsem tam jezdil s nima. V sobě dva Brufeny aby tě nebolelo rameno, špeka, aby to byl ten správnej vodvaz.... Loďka v dráze nevadí, přeskočíš, že to nemusí vyjít nevnímáš......:) Z Kajtbeache do Šakvic je to 4km, jezdí se to pod 4 minuty..... Rekord je přes 100.....
                          U smrťáku jsem nebyl ale zlomený hnáty, žebra, na poslední Rujáně lajna z kajtu uřízla chlapovi ucho jako nic.

                            Carplounge - Profil | Po 15.6.2020 14:26:24

                            xDanielS >> Ahoj, ty jsi točil ty kluky na telefon? To je video které jsi točil a zveřejnil zde ty?

                              dun - Profil | Po 15.6.2020 13:25:35

                              Popik >> Není to tak dávno co tam byl smrťák,rok předtím surfař...https://www.idnes.cz/brno/zpravy/kiteboarding-instr​uktor-nove-mlyny-smrt.A170522_143126_brno-zpravy_kr​ut

                                Popik - Profil | Po 15.6.2020 10:35:20

                                milanpindryc >> tvl pri představě, ze to s nim pak prdne o ty sutry na brehu......

                                  Kopov - Profil | Po 15.6.2020 10:14:17

                                  Když jsem v sobotu odpo jel na ryby,tak jsem akorát říkal v autě ženě kolik lidí to na lodích lajzne a zkusí vydržet když to jezera podle radaru jen míjí a kolik oslů na té vodě zůstane a počká co bude :(

                                    xDanielS - Profil | Ne 14.6.2020 17:40:50

                                    bazma >> Jestli si to dobře pamatuji, na lodi být musí, použít je ale nemusíš 😀

                                      bazma - Profil | Ne 14.6.2020 16:57:08

                                      Nejsou povinné náhodou záchranný vesty? Naštěstí to dobře dopadlo ale............ S takovou brzy chytání z lodí zakaží

                                        fheavy - Profil | Ne 14.6.2020 14:06:25

                                        Pindˇa >> přesně tak,já to vím ale nechtěl jsem to psat do detailu))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař