Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:41:23

mafi: tři písmenka? ... R.U.M.?

    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:40:59

    mafi: 2 sudy piva, 2 kartony cigaret (pro mě) a po cestě koupíme někde v masokombinátě celý prase (aspoň 50-60 kg) a to by nám mělo stačit ne ...

      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:40:56

      Dejf - chytreééééj !!!! ale jaká ??????

        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:38:51

        mafi: láhev poslední záchrany? ....

          Njitrnice - Profil | Út 12.2.2008 12:37:19

          mafi kounu dik ja vam to pomuzu vypit kde ste to bude pit:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:37:14

            Dejf - Nooooooo von se někdo najde, když nebudou brát tak si aspoň votevřem hospodu,
            PS - povinnost každého při výjezdu vlastnit LPZ -!!!!

              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:35:39

              jitrnice - čůs - koukni na ebz-rybolov , já se netrápil já si to užil !!!!!!!!!!

                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:35:14

                mafi: 2 sudy? a kdo to vypije? ... neni to moc ...

                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:34:42

                  Dejf bude , protože tu díru použijem i na ten druhej !!

                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:33:32

                    mafi: a bude to mít cenu na těch pár hodin to kopat???? hehe

                      Njitrnice - Profil | Út 12.2.2008 12:31:17

                      mafi cau ty ledni medvede koukam ze to bylo jen o trapeni posli mi adresu na ten rynik

                        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:30:05

                        Dejf - Takhle budeš kopat díru na suda !!!!!!!

                          NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:28:31

                          mafi: no tak plechovkový no :-))

                            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:26:06

                            Dejf - to nemyslýš vážně ??????????? lahvový ?????? co si o mě myslíš !!!!!!!!

                              NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:25:10

                              Dejf - mikrobus jooooo ale s přívěsem, nebo kamion na vercajk zvlášt

                                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:24:56

                                JKL: povezu 5 bas ... 4 pro mě a 1si dá mafi s baitem napůl :-))))

                                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:23:47

                                  Supi -já ho nevidím mám na hovno monitor, ale normál obyč za 800 kil 10x 50

                                    Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:20:28

                                    já se pak ozvu,jdu makat.....

                                      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:19:55

                                      mafi: no tak autobus by nebyl špatnej ... takovej ten mikrobus ... možná by se to i vyplatilo :-)) no a ten tanker nějakej ...

                                        Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:19:41

                                        Mafi : tady leží na stole-na tý fotce dole

                                          Červené karty: martas65, kanecek