Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:59:52

DejF : Správně. Na nábytku se nemá šetřit. Není nad dobře zařízený byt. !!! :-)))

    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:58:48

    JKL: no vidíš ... u nás doma se vždycky kousek najde ... v ledničce mám placatku a půllitrovku a v baru mám litrovku :-)

      NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:57:44

      DejF : Fuj, až jsem se lek. Rum není chlast, to je základní potravina. Nejlepší přítel člověka na 3 a na horách ho nosí pes. Teď se dostanou v Makru takový praktický balení, kanystříčky hezký pětilitrový ... jako dělaný na víkendové chytačky.... :-))))

        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:55:59

        mafi: ok ... objednávám k tomu kamionu ještě tahač s návěsem a na něm bagr :-))

          NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:55:51

          JKL - no přece LPZ - RUM !!!

            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:55:09

            JKL - tak objednáme cisternu a dejf jí zakope !!!!!

              NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:55:01

              JKL: nepovezem ... já se o to postarám ...

                NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:53:50

                Mafi : asi jsem se přehlídnul --- cože vezete zpátky ???????

                  NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:53:32

                  mafi: neboj, se mnou ho nepovezem :-))

                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:52:59

                    JKL: neboj, poveze nás tam konvoj kamionů, tak neni problém o nějakej ten soudeček přihodit víc ...

                      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:52:47

                      dejf - to je obrana proti dešti, sněhu, větru a špatné náladě, ale kolikrát ho vezem zase zpátky, na jindy !!!!

                        NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:52:14

                        šupinko moc baitíka nelituj, aby nám nevyměknul. Já ho litoval spíš včera ... Snad mu to dobře dopadne uličníkovi. :-))
                        Mafi ,DejF : No málem jste mne ukecali, jenže vezete strašně málo piva. :-)))

                          NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:51:43

                          Jitrnice - nevím??? čekám , že karel dostane propustku !!

                            Njitrnice - Profil | Út 12.2.2008 12:49:13

                            mafi ted jdu na odpoledni tak zytra dopoledne to skusim nekde najit kdy zas jedes chytat do ledu

                              NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:48:50

                              mafi: ne, jen jsem to zkusil ... pač rum ten já můžu ... a když ho piju s pívem, to je lahůdka :-))

                                NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:47:34

                                jitrnice já si to přesně nepamatuju, ale nějak tak to je je to spojené s prodejnou elektro Č.B

                                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:46:13

                                  Dejf - ty si prudce hinteligentní????? nebo ti někdo napovídá,?????

                                    Njitrnice - Profil | Út 12.2.2008 12:44:41

                                    mafi ty si mi dal dobrou adresu nefunguje

                                      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:42:16

                                      mafi: 7.6. musim být doma, to jdu kámošovi za svědka, tak aby se nám kluk jeden vůbec oženil :-))

                                        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:41:37

                                        Jitrnice květen, červen 2008 carp Lipno !

                                          Červené karty: martas65, kanecek