Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:19:13

Dejf - obtelefonuj pak nějakej zájezdovej autobus ???, nebo uděláme pořádnej konvoj !!!!

    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:17:53

    JKL - ber to všema deseti to se jen tak nestává, většinou vychlastá vše sám !!!!!!!!!

      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:17:34

      supi: hoj ty štědrý večere ...

        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 12:17:14

        JKL: pojeď ... koupím ti pívo :-))

          NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:16:59

          Supi - jakej dalekohled ?????????????????

            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:16:25

            supi - záleží jak mu bude, výsledky prej bude mít až za 10 dní - nic moc !!!

              Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:12:55

              Mafi: jak možná,slíbil mi to,tak určitě zajděte!!!

                NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:11:46

                supi - baiták jde od 14,00 h možná se pak zastavíme ??

                  Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:11:40

                  Mafi : co to máš za dalekohled???

                    Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:10:03

                    JKL : víš,jak asi trpí-chudák!!!

                      NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:08:48

                      supina : Baitík byl, opláchnul se i z vnějšku a odešel... :-))

                        Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:08:36

                        JKL : ahoj Zlatíčko,koukám vyhajanej do růžova,viď???

                          NJKL - Profil | Út 12.2.2008 12:08:09

                          supina : Ahóóój šupinko!!

                            Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:08:00

                            Čekám na baitíka,jestli dorazí a zatím nic... :o((((

                              Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:07:21

                              Jinak ahojky -ALL

                                Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:06:50

                                Mafi : koukám na to,ty jsi šílenec!! Tak tam by mne v tomto čase nikdo nedostal!!!

                                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 12:03:26

                                  supi - no čůs já tu reptám už od rána koukni na foto, ale předtím se pořádně obleč ??!!!!!!

                                    Nsupina - Profil | Út 12.2.2008 12:00:55

                                    mafi : ahojky-jéé,jéé, návrat ztraceného syna!!!
                                    To je dost,že jsi se ozval,už jsme měli tady o tebe strach!!!

                                      NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:59:09

                                      dejf - už ho navnazuju !!!!!!!!!!!!!!!!

                                        NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:56:14

                                        JKL - jsou a spousty!!!!

                                        Dejf - to by si neuvez ??!!!!!!

                                          Červené karty: martas65, kanecek