Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:14:36

malinkej : nedělám,jen máš vyšší auto než já a já tě nenutim jezdit přes ty pařezy a po skalách-to ty sám!!!

    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:14:18

    já su taky papouch ,hlavně po ránu,když mi stojí na hlavě chumel vlasů jak papouchovi..oo))

      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:13:40

      elllle : pošli foto!!

        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:13:24

        elllle - a jake ptaky preferujete,aby nedoslo k nejakemu omylu,myslim opravdove ptactvo,jak jsem poznal mistni osazenstvo mohlo by se to zvrhnout,vid Miso.

          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:12:58

          Denny : a já tam budu zpívat,už taky mi to moc nejde,tak by jsme to mohli zkusit spolu,ale i s Jituš,abych nedostala do držky!!!

            Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:12:54

            bait - není nad pořádného úhoře

              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:12:20

              elllle
              no jo, ornitolog tu asi nebude žádný, míval jsem jako kluk doma 425 párů poštáků-závodáků, ale to je už dávno...někdy v pravěku...

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:12:04

                Pánové Eli se rozjíždí!!!
                Pozor,ale chová krásné ARY a jiné papouchy!!!!

                  Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:12:01

                  supina-když ty mně dělaš z auta traktor

                    NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:11:32

                    Sakra ja se ptal taky proto,ze ted chrchlam ze bych mohl predcvicovat na nejakem tuberackem sanatoriu :-)

                      Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:11:29

                      ellle-Tak jakou techniku preferujete?Jaka rybka laka nejvice?Zmena od koureni!

                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:11:20

                        malinkej : já za to nemůžu,že se něco v práci dozvim a pak se vyráží na průzkum a musí se ject tvým teréním vozem,přece tam nevezmu mojí octávečku!!!

                          Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:10:20

                          jó kdyby jsme se bavili o ptácích to by bylo jiné kafe

                            NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:10:12

                            supina
                            mě ten salát nevadí,já si ho klidně dám,nic mi to neudělá,nemám rozmlsaný tělíčko,ani žaludek...a pak ještě si klidně projedu na rotoprdu...

                              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:09:47

                              malinkej: ne,ne to je na těch,které jsme objevili spolu!!!
                              Les-neles -jed!!!!

                                Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:09:13

                                mááááš pravdu

                                  NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:09:00

                                  elllle - no pokud jsi nekurak,tak by jsi nas mela odrazovat od teto neresti,snad zase prestanu :-)

                                    NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:08:55

                                    elllle : Ono je to přejde. Tady je to jaksi o všem možném. Tak nějak samo od sebe.. :-)

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:08:46

                                      Pánové Eli nekouří!!! Já zapoměla!!!!

                                        Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:08:37

                                        supina-to je ale na těch tvejch novejch revirech

                                          Červené karty: martas65, kanecek