Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:08:02

SAHIB : nejlepší bude,když si dáš jen ten salát,pak nemusíš tolik šlapat na rotoprdu!!!

    NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:07:31

    My tady kourime cigara ktere v cechach nejsou,daji se tady samozdrejme koupit klasicke ameriky jako v cechach ale jsou moc silne a my jsme si zvykli na znacku MISTY 120ky,lehkya za solidni cenu,na jihu jsou ciga lacinne a cim vic na sever ceny stoupaji,nekde chteji za velbloudy i 5$

      Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:07:12

      tak to si moc nepokecám když jsme u kouření!!

        Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:07:09

        denny-To ja kourim od 14let a prestal jsem loni po te operaci na 10dni a pak se mi udelalo dobre a palim o 100 sest.Hlavne ne rybach a za volantem.

          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:06:53

          malinkej : nooo,tak to máš pravdu,tam toho padne dost!! Hlavně,když je to den bezrybka!!!

            NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:06:34

            Denny : Jak pravil klasik - tělo má jít do hrobu pořádně zhuntovaný, jinak by to byla škoda. :-)

              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:06:25

              Denny
              budete vřele vítání v našem kašlajícím klubu kuřáků...oo))

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:06:13

                Denny : já asi 20 denně!!!

                  Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:05:52

                  supina-jo ale nejvic stebou na rybkach

                    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:05:25

                    supina
                    nevím kolik pálí bait,ale já jen tak těch 8-10,někdy víc,někdy mín..

                    neposral jsem nic,se salátem,bez salátu,s chlebem,bez chleba,mě je to jedno,hlavně že se nacpu..o))

                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:04:56

                      malinkej : ty taky kouříš dost,neee???

                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:04:33

                        SAHIB : nooo,jak chcešššš.

                          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:04:02

                          SAHIB - aby te nedotlacila supina k tomu ze na kresle budes mit logo s Pepou
                          ptal jsem se ohledne tech cigar protoze v posledni dobe hulim jak fabrika a Jitka to same,rok jsem nekouril a ted to statecne dohanim :-(

                            NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:04:01

                            Denny
                            jsem požitkář,dlouhé.. 100ky,RONSON značka má blahořečená..oo)))

                              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:03:37

                              Denny-JA kouřim taky tak 30 denne

                                NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:03:25

                                SAHIB: Vzdej to. Je to vydírání. Řekni že bez salátu. :-)))

                                  Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:03:13

                                  SAHIB : ted jsi to pos....,já nekouřim tolik co bait.!!!

                                    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:03:04

                                    supina
                                    to si raději prdel natrhnu na tý mý starý,dobrý LIDLOVCE!

                                      NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:02:08

                                      Denny : Hier!! Tuná!! Zděs!! Ovšem fajfka, pokud to nevadí. :-))

                                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:01:59

                                        SAHIB : dokud žereš morčata se salátem - tak není!!!
                                        To je normální vydírání a musíš si to přebrat
                                        Křesílko-Morče????

                                          Červené karty: martas65, kanecek