Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:22:17

elllle
no,možná by ses divila..po ránu..


supina
uražený nejsem,omlouvat se nemusíš,neboj

    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:22:15

    elllle : myslíš ty místní-no já nevim,tady to strašně odumírá,snad ty mladší- jako je bait. malinkej. ,DejF, Denny má Jítku,tak na tom taky nebude špatně,no JKL - ten se nechlubí,teda zatím
    A dívej ted se to rozjede!!!

      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:20:51

      supina
      jen si v klídku rejpni,mě to neva,mám na fishkly klacků dost,takže u vody vydržím dlouho...

        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:20:47

        elllle - tady by asi jak chovatele tak ochranari padali na hubu,chovatele jednak z toho duvodu az by videli ceny nekterych papouchu a ochranari jak se nekdy tito nadherni ptaci chovaji,da se tady koupit snad vsechno,je to asi dane tim,ze do jizni ameriky je to par kroku a tech kteri s tim at uz ksefuji nebo chovaji je pomerne dost.

          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:20:10

          SAHIB : já jsem tím nemyslela nic špatnýho,jen jsem opsala,co jsi napsal ty!!
          Ale jinak se ti,když tak omlouvám...nooo....

            Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:20:04

            šupina - já bych chtěla teda ty ptáky po ránu vidět to by byla sranda asi bych se počůrala a ty??

              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:19:34

              denny
              já mám největší tř- 93,95 a 97 cm z Novasu...na hrouzka v 11 v noci...

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:19:04

                elllle : ale bacha SAHIBovi prej ten meší papouch už umřel,dneska o tom už tady byla řeč!!!

                  NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:18:51

                  supina
                  to já vím,že jsem pták..

                    Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:18:16

                    SAHIB - no hodně velkého

                      NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:17:59

                      Cestina je nadhernej jazyk !!!daji se s ni delat kouzla.

                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:17:11

                        SAHIB : když jí pošleš tu ranní fotku,tak největší budeš ty,ne????
                        Psal jsi,že jsi taky po ránu pěknej papouch!!!

                          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:16:57

                          elllle - tak pokud se jedna o uhore,to by jste si rozumeli s Jitkou,vzdycky za ni chodili a ptali se jestli uz jdou,mela na ne kliku,nejvetsiho 106.

                            Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:16:35

                            Denny - opravdu chováme ptáky -papoušky a čeština je i třísmyslná

                              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:16:17

                              elllle
                              naprostý souhlas,rozumím ti,je to samozřejmé..

                                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:16:10

                                Denny : no,právě.Radši jsem to tam hned dopsala,
                                ale nevim,jak to bylo myšleno??? :o)))))))

                                  NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:15:57

                                  elllle: Ary??!! Tak to je ranka. Které druhy - nejsem zrovna odborník ale mívali jsme doma ve voliérách leccos.

                                    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:15:20

                                    elllle
                                    jak máš největšího zatím..

                                      Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:15:08

                                      ellle-Tak to jo.To ja ho jeste nikdy nechytil.Ja predevsim chytam feeder,vlacka.Hlavne candaty a stiky.

                                        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:14:48

                                        SAHIB - není pták jako pták

                                          Červené karty: martas65, kanecek