Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:01:59

šupina - u nás se nejvíc teď prodávají červi - hihi jo červíci to jistííí

    Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:01:52

    Denny-JA kourim jak SILENY OTTO! 30ks denne!

      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:01:38

      Denny
      ale supina pálí víc jako my dohromady!...oo)))

        NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:01:14

        Denny,

        hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá



          NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:00:31

          supina : Jediný ošklivý zvíře je některej člověk. :-)

            NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:00:00

            Chlapi dotaz kdo z vas je kurak?supiny a elllle se neptam,bylo by to nevhodne :-)

              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:59:51

              elllle : u nás to jde celkem dobře,ale někdy taky nic,moc,hlavně,když je venku hnusně!!!
              Ted se hlavně prodává vše na moře!! Hlavně oblečení..

                Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:59:41

                JKL - to si piš nejhorší je práce s lidmi

                  NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:59:09

                  supina
                  NEMÁM KŘESÍLKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:58:35

                    elllle : Že jsou nejhorší problémy s personálem- že jo?? :-))

                      Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:57:17

                      šupina - nic moc je začátek znáš to !!! a co u vás jak to vypadá s kšeftem????

                        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:57:08

                        supina : No tak holt bude jíst ve stoje. To zvládne. Jezdí na rototentononc. :-)))

                          NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:57:02

                          no já nevím,ale mám dojem,že ellle z nás musí mít v halvičce dobrej maglajz.. než si to chuděra přebere co a jak,kdo co...ale tluče na naši stranu,taky je ochránce zvířat přes talíř,to se mi líbí...

                            Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:56:42

                            JKL : ale je taky krásnej!!! Mě se ty morčátka páčí všechny!!!

                              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:56:07

                              bait-tak to je jasny že bude pepa pod dozorem

                                Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:56:06

                                SAHIB-To nevadi ze nebude nalozeny.Vy pani gurmani si poradite.

                                  NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:56:01

                                  supina : Je to morče, druh takovej vyšlechtěnej.

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:56:00

                                    JKL : ještě nemá SAHIB křesílko!!!

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:55:18

                                      elllle : jak jdou kšeftíky???

                                        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:54:39

                                        supina: Moc nejásej. Baitík je .....no řekněme vysláblej, malinkej je malinkej. My se SAHIBem jsme prostorově výraznější a máme zahraniční spojence. Vypadá to dobře. :-))

                                          Červené karty: martas65, kanecek