Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:54:26

malinkej : a já jsem si myslela,že to děláš pro Pepu a ty zase pro kus žvance!!!

    Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:54:04

    malinkej-Hlavne uzasne dobre.Co bych pro pepu neudelal.

      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:53:53

      bait
      já se ptal,protože tady je maj ve výkrmu taky,okolo 10+,15+ až do 22+,tak proto jsem to dal,že bych ju ulovil,ale nebyla by naložená,no..

        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:53:19

        JKL : Aha,tak já myslela,že to bylo jiné foto
        ten je tak krásnej!!!
        Co to je??? To není morče,neee???

          Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:51:51

          SAHIB-Neboj tady u nas se tim specializuje jeden reznik a ma same 20ky a vyborne a nalozene.Neboj bude.

            Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:51:42

            baitruner2-tak to je sasna zmněna vetši maso

              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:51:40

              Denny : já nevim,ale tady lidi jsou hrozný,nevěřim,že by je to přestalo bavit!!
              I kdyby to pak měli vyhodit,tak budou pořád hrabat,hlavně,že to je doma!!! Tohle se tady nezmění a tak je to se vším,však to poznáte,až dorazíte zpátky do Čech.

                NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:50:51

                Denny : Předkové pravili - odříkaného chleba největší krajíc. Občas mi připadá že někteří škodí jen proto že to ostatním vadí.

                  NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:50:45

                  Denny
                  to by se mi líbilo,sedět tam třeba tři hodky,různorodý fishky lapat,pusa a do vody zpět,sem tam fotešku,to by byla krása...

                    Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:49:55

                    malinkej-vitej do klubu PEPINO.............

                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:49:36

                      bait. paráda,tak na obranu Pepína jsme už tři !!!!

                        NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:49:26

                        krocan,
                        kdyby měl tak těch nějakejch no, dejme tomu 10-14 kilíček, to by nám vystačilo navečer, ne?..oo))

                          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:48:41

                          supina - ono by je to brzo preslo,brat si ryby,tady neni pred kym frajerit,kapry nikdo neji a po par dnech az by musel vyprazdnovac lednici nebo mrazak uz by dotycni chodili k vode take jen pro zabavu jako vetsina lidi zde.

                            Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:48:37

                            supi-ja uz jsem mu to psal.Nemam kabel od fotaku tak ho nemuzu poslat.Ale co nejdrive to napravim.

                              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:48:25

                              supina-uužžžžžžžž JO bait.mně přesvědčil

                                NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:47:35

                                šupinko - takhle??

                                  Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:47:18

                                  Denny jo Harta ta je tady nej

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:47:06

                                    bait. Pošli mu to křesílko-SAHIBovi

                                      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:46:40

                                      ellle
                                      a jak to prosím pěkně vypadá třeba v Moravičanech na pískovnách, vyhlášených revírech na candíky a sumejše, ale hlavně candíky...

                                        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:46:19

                                        Denny jo Harta ta je tady nejlepší

                                          Červené karty: martas65, kanecek