Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

supina - Profil | Po 11.2.2008 21:46:02

bait. Ty jsi tak šikovnej!!!!!

    supina - Profil | Po 11.2.2008 21:45:46

    malinkej : uuužžžžž???? Jsi na mé straně???

      SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:45:25

      no
      kdyby měl tak těch nějakejch no,dejme tomu 10-14 kilíček,to by nám vystačilo navečer,ne?..oo))

        elllle - Profil | Po 11.2.2008 21:45:12

        SAHIB velký výběr u nás je to horší

          JKL - Profil | Po 11.2.2008 21:45:09

          elllle : Jelikož jsme malebně rozhození po Středočesku - tak na spoustu míst. Já třeba na Mělnicku - tůně, pískovny, Labe, Vltava... A samozřejmě Sázava.

            supina - Profil | Po 11.2.2008 21:44:58

            Denny : tak to by někteří na ryby jezdili nákladákem,

              Denny - Profil | Po 11.2.2008 21:44:41

              elllle - hodne se bavim s chlapama v "privlac a to ostatni" a par jich je tam od vas,Harta je fakt hezka voda.

                SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:44:26

                supina
                ??????????????? to má být co a proč?....

                  baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:43:53

                  Panove tak naposledy!Co takhle KROCANEK se spekem.Za PEPU.

                    supina - Profil | Po 11.2.2008 21:43:49

                    JKL : jo,jo,ale byl nějakej větší!!!

                      SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:43:27

                      ellle
                      Vltava,Berounka,Labe,Ohře,Sázava,..stojáky rybníky,přehrady,Nechranice,Záplavy,kde to jde,...

                        supina - Profil | Po 11.2.2008 21:43:23

                        sahib : ??????

                          Denny - Profil | Po 11.2.2008 21:43:20

                          supina - tady je to take limitovane,treba sumec 20 ks denne,kapr - co odneses,pstruh 5ks atd :-))))

                            JKL - Profil | Po 11.2.2008 21:43:09

                            šupinka: Tenhleten?

                              malinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:42:50

                              supina-tak to už začnu přemejšlet

                                supina - Profil | Po 11.2.2008 21:42:34

                                elllle : spíš řekni,jak je to u vás-Vy tam máte kousek Slezkou Hartu,neee???

                                  Denny - Profil | Po 11.2.2008 21:41:49

                                  Tak musim s tou fotkou pockat az na Jitku,ja ji asi smaznul ale tihle tam cekaji zda neco neupadne

                                    elllle - Profil | Po 11.2.2008 21:41:42

                                    kde chodíte všichni chytat rybičky ?

                                      supina - Profil | Po 11.2.2008 21:41:41

                                      JKL : to taky je - pomalu je jako malá nutrie

                                        SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:41:24

                                        kolik že to-dva měsíce mu chyběj?..

                                          Červené karty: martas65, kanecek