Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NSpacir - Profil | Út 30.12.2008 19:33:38

fisheman17a: jo muzes ale nejspis jen jednou...

    Nfishmen17a - Profil | Út 30.12.2008 19:30:32

    muze se chytat i na tom druhem rybniku oznaceny krizkem? je to Dolni benesov

      NAlov - Profil | Út 30.12.2008 12:18:14

      Zamek > Tak jedem teda? Kde a v kolik sraz? Dej vědět. Zavolám Martinovi a domluvím to s ním. Ale musím vědět na tuty, kde se srazíme :-)

        Nklobas - Profil | Po 29.12.2008 23:57:08

        Zámek >> to mi pramicimáme ale prevážet to to je to nejhorsí

          NZámek - Profil | Po 29.12.2008 23:52:20

          no jo no to by bylo lepší ale kde něco sehnat??? peněz to stoji jak sviňa

            Nklobas - Profil | Po 29.12.2008 23:43:11

            Zámek >> No sclunem bych se mezi tím ledem docela bál že ho propíchnu nebo proríznu spís nakou lodku

              NZámek - Profil | Po 29.12.2008 23:33:09

              na te otevřené vodě jo nej by bylo kdyby byl nějákej člun:)

                Nklobas - Profil | Po 29.12.2008 23:18:46

                Zámek >> Juj to cumím že to není pod ledem celý musí tam asi hodne foukat

                  NZámek - Profil | Po 29.12.2008 23:16:54

                  hoši tak na hartě je chytalelná pouze otevřená voda na zátokách se tvoří led a i na hlouce ale jenom kolem břehu kde je stín dneska od černého mostu procházka cca 3km a na některých usecích by se dalo tak doufám že to vydrží

                    Nklobas - Profil | Po 29.12.2008 12:50:17

                    Zámek >> dej pak vedet docela me to zajímá :)

                      NZámek - Profil | Po 29.12.2008 0:56:04

                      ¨Hoši v pondělí podám info jak to vypadá sjedu se tam podívat a uvidím ale podle mě na pár usecích se to bude dát chytat když jsem tam byl tak led nikde leda že by to od pátku zamrzlo no necháme se překvapit :)

                        Nklobas - Profil | Ne 28.12.2008 23:58:36

                        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jestli je už zamrzlá aji rozkos tak si ymslím že harta bude zamrzlá už na 100% jen muj nazor ale preji vám at si jeste zachytate

                          Nklobas - Profil | Ne 28.12.2008 23:42:27

                          Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> :) no doufej že zamrznuto nebude

                            NAlov - Profil | Ne 28.12.2008 23:37:14

                            No uvidíme. Když tak si dáme silvestrovského hubana :-DD a pojedem dom ...:-/

                              Nklobas - Profil | Ne 28.12.2008 23:28:44

                              Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> No uvidíš sám no ale nevím nevím u vody bude kolem cca -9stupnu podle me.

                                NAlov - Profil | Ne 28.12.2008 23:26:49

                                klobas> Na Hartě je sice fest víc, jak u nás dole, ale na druhou stranu Harta většinou zamrzá pozdějc. Ale nefouká ten vítr tudíž voda se nemíchá a u hladiny to už asi bude přmrzat. Což je na hovno že... No uvidíme. Jako mě to fakt ale sere. Co už...

                                  Nklobas - Profil | Ne 28.12.2008 23:16:17

                                  Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jako u nás je porřád mínus a docela dost a to u vás bude tak dvakrát horsípodle me je u vas už zamrznuto

                                    NAlov - Profil | Ne 28.12.2008 23:15:19

                                    Kurva hoši nestrašte. Jsem klukovi nakoupil za dvojku ozdoby a to jako máme nechat na 16.6.2009?? No to teda moc děkuju Svatý Petře. to jsme potřebovali do psí řiti :-(

                                      Nklobas - Profil | Ne 28.12.2008 22:37:27

                                      Zámek >> nevím jak u vas ale podleme to už u vas bude zamrzlý

                                        NZámek - Profil | Ne 28.12.2008 19:55:11

                                        Alov.....No uvidíme jak to bude třeba se podaří najít místo kde to pujde, ale zátoky si myslím budou pomalu zamrzat