Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NAlov - Profil | Ne 28.12.2008 13:21:07

Tak s tou silvestrovskou vláčkou to dle počasí vypadá všelijak. Mrzne až praští, nefouká a to znamená, že pokud je hladina na Hartě v klidu, tak začne přimrzat a jsme v řiti. Tam dojedem, pošermujem se klackama a můžem ject dom :-(

    NGe-MA - Profil | Čt 25.12.2008 17:02:49

    Krásné svátky a tuny živých ryb v příštím roce všem Bruntalákum

      Nklobas - Profil | Čt 25.12.2008 16:36:15

      Zámek >> cus co ta fotka?

        NZámek - Profil | Út 23.12.2008 20:54:22

        paia..... To už mě taky napadlo že splením akvárko nebo navštívím nějákou prodejnu z rybkama:)))))))))))

          Npaia - Profil | Út 23.12.2008 18:41:14

          Zámek >> v akvárku... :o)

            NZámek - Profil | Út 23.12.2008 18:05:46

            joooo akdyž už jsme utoo nevíte kde sehnat co nejrychleji malé rybky v kolí bruntálu????

              NZámek - Profil | Út 23.12.2008 18:04:48

              paia... mno kdo neryskuje vychytá:)))

              ale měním taktiku pač dravci lovijou potěr a štiky a okouni jsou tím doslova přecpaní takže někde sehnat malé rybky kolem 2-3 cm malí splávek a házet to tam takto je to asi včilka nejučínější metoda alespoň si člověk zachytá:)))

                Nklobas - Profil | Út 23.12.2008 17:09:23

                Preji pekné prožití svátků vánočních.

                  Npaia - Profil | Út 23.12.2008 17:08:18

                  Zámek >> na Hartě? já nevím, že ještě máte odvahu tam woby vůbec házet.

                    NZámek - Profil | Út 23.12.2008 16:51:55

                    Tak hošové dneska od 8:00 do 14:00 a uvláčel pouze jednoho okounka cca 25cm a mega bělici obě ryby za hubu tak snad o silvestru to bude veselejší:)) jinak pouze jeden wob a tři smáčky zustali ve vodě takže jsem vše splnil na rybu jsem si šáhl pěkně jsem si užil dopoledne a ozdobil jsem taky na ty Vánoce nějákej ten pařez :))))

                      Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 22:46:24

                      Zámek >> já myslel že to sou hodne kvalitní fotky

                        NZámek - Profil | Po 22.12.2008 22:30:01

                        neboj zítra ti to pošlu jen doufám že to foťák dokážr vyfotit :)) už tak je to šitová fotka

                          Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 22:19:58

                          Zámek >> ok nabij si baterky

                            NZámek - Profil | Po 22.12.2008 22:13:35

                            kdybych měl aspoň svuj noťas tak prez webku by to šlo ale nic jinýho tu nemám musíš počkat do zítřka:)

                              Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 22:07:05

                              Zámek >> Jééé ty taky nemas nikdy nabitý baterky :( nak to vymysli cci to videt

                                NZámek - Profil | Po 22.12.2008 22:05:16

                                no tak to nejde foťák to nezvládl a odešel na baterku:)))

                                  Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 22:01:49

                                  Zámek >> jj skus to aspon nak vyfotit mel jsi říct že jsi vezl kolegu do nemocnice a bylo by ...

                                    NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:58:08

                                    auto je psané na strejdu a ten mi to dal ale půjde to udělat aby to nebyla taková pálka akorát tam musíme napsat a vyjádřit se že to auto neřídil provozovatel ale osoba jemu blízká pak tam napsat moje jméno atd.... a uvést důvod rychlé jízdy tak jse vymluvím že jsem jel na ryby z kamarádem který jel předemnou akorát jsem ho ztratil z dohledu a tak jsem tomu šlápl když už to bylo na výjezdu z města bych ho dohonil a nikde se sestatil .)) doufám že mi to alespoň o pulku sníži když je to muj první prohřešek :)))

                                    jinak tady nemám skener tak to lespoň zkusím něják udělat:)))

                                      Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:51:52

                                      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> co já vím :))

                                        NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:50:23

                                        Tak ho musel nasolit ten, co mu to pujcil asi ne ?