Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 20:34:33

klobas >> :o))

    Nklobas - Profil | Po 5.1.2009 20:29:01

    Martin... >> Máš snad práci ne? :)))))

      NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 20:27:48

      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no nazdar a jaktože nejsi na icq...aspon bude pevnej led n dírkovačku

        NAlov - Profil | Po 5.1.2009 20:24:45

        Zdar kumpání ! :-)
        Ku*va to je nuda bez tech šupin. Venku samé bílé svinstvo a mrazy asi jen tak nepoleví :-/ No co už. Snad aspon bude klasická zima a rybkám to udělá dobře.
        Dneska jsem byl odevzdat papíry a hned jsem nafasoval nové. Nechal jsem tam za mě i za kluka 4 900 kč a šel jsem dom. Příští rok musím zmasit aspon 50 kaprů, at se to vyplatí :-DDDD

          NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 13:42:21

          pajinek >> tam je ta Carp show Moravia....to já už odevzdal o víkendu a hned nafasoval nový :o))

            Npajinek - Profil | Po 5.1.2009 13:31:10

            Martin... >> a co v Breclavi, tam je taky dirkovacka?

            Jinac za chvily vyjizdim do Olmika odevzdat sumare.

              NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 13:22:04

              pajinek >> to já nejspíš pojedu se Zámkem tento víkend do Břeclavi a ten další víkend bych viděl jako realnej

                Npajinek - Profil | Po 5.1.2009 13:17:31

                Martin... >> jasne, dnes mi je vratili.A kdy mate v planu jed na dirokovacku ? Ted o vikende mam v planu jed na lyzovacku, ale jeste uvidim, ale pristi vykend by to slo.

                  NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 0:37:13

                  pajinek >> už máš papíry???s klukama uvažujem o dírkovačce aby byla sranda

                    NMartin... - Profil | Po 5.1.2009 0:36:40

                    Zámek >> koukání na filmy a flirtování :o)) nee já kuju pikle na nadcházející sezónu, která začně jako obvykle hodně brzo i za toho nejhoršího počasí

                    Jinak všem všechno nej do Novýho roku a plno úspěchů a ať si to u vody užijete a jste hlavně zdraví :-*

                      Nklobas - Profil | Ne 4.1.2009 21:48:20

                      Zámek >> zámek >> nedelej lamu kua!!!!!!!!

                        NMartin... - Profil | Ne 4.1.2009 21:46:46

                        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> ale ale nepovídej...já si nakonec vytáhl toho pstruha...koukám že se mi pan Zlámal sere do kšeftu :-D

                          NZámek - Profil | Pá 2.1.2009 21:34:12

                          Klobás .....Martin asi pojede, ale semnou je to pořád nejisté nevím co bude v práci:(((

                            Nklobas - Profil | Čt 1.1.2009 23:08:38

                            Zámek >> cus jedete teda s martinem do tý breclavi?

                              NZámek - Profil | Čt 1.1.2009 22:28:05

                              Tak hoši rok 2008 je zanáma včilka zimní pauza tak se vás chci zeptat co budete dělat v zimě když nejde jít na rybky?? Teda až na dírkovačku. "Jak vypadá vaše zimní pauza"???

                                NSpacir - Profil | St 31.12.2008 23:19:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Spacir a Stomart přejí vše nej v roce 2009 a nějakýho mastodonta na klacku.) akce v plném proudu :o) fotky dodáme :o)

                                  Npajinek - Profil | St 31.12.2008 20:58:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  borcum s nasi diskuse preji vse nej do novyho roku a hodne ulovku, kdyz ne do velikosti tak aspon do poctu. Dnes mi to nejak nevyslo, ale tesim se na pristi rok jak se sejdem.

                                  fishmen -- na tom vetsim se chyta od 4 h do 24 h a tom oznacenym c. krizkem se chyta od 24 h do 4 h s prisnejsim rezimem. At se ti dari.

                                  PETRUF ZDAR v roce 2009 tem supinacum to natrem!!!!!

                                    NAlov - Profil | St 31.12.2008 18:04:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak dnešní poslední vláčka na Hartě dopadla luxusně. Hovnochyt team ve složení Alov, Alov jr.,Zámek a Martin dopadl tak, že hovno chyt no. Máme v nohách zhruba 10 - 12 km, ale vzhledem k tomu, že počasí vyšlo parádně nejsme ani nasraní. Dali jsme řeč, vychlastali něco kafe, urvali pár gumiček a nějakého plecháče a jeli jsme domů.
                                    Já už osobně kuju pykle na leden. Teda pokud se počasí umoudří a nebo skočíme s klukama na dírky.

                                    klobas > Harta je zamrzlá zhruba z poloviny. Led je od černého mostu podel Pláně až ke kostelu a možná i dál. Volná voda je pod Roudem. Takže total není. Ale vzhledemk předpovědi je to asi otázka pár dní max. týdnů :-/

                                    Všem zde v naši diskusi přeju vše nej do Nového roku, hlavně to obligátní zdraví a štěstí a halvně 3x Petruv zdar NAZDAR, NAZDAR, NAZDAR ! ! ! ! ! :-DD

                                      NSpacir - Profil | Út 30.12.2008 19:38:40

                                      fishmen17a: chovny, mozna jsi z nej mel kapra k vanocum....:)

                                        Nfishmen17a - Profil | Út 30.12.2008 19:34:31

                                        chovny, soukromy?