Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npajinek - Profil | Po 22.12.2008 21:46:57

Zamek -- tto je supr bodujes, za jednu jizdu 5000 litru, to ja mam 5000 litru za dve jizdy akorat kte druhe mi zebrali papiry na 1 mesic. Jen tak dal a jezdis na ryby na kole.

    Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:46:29

    Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> to auto není psaný ani an nej tak nevím jak se to knemu vubec dostalo

      NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:45:29

      Si dělám prdel. Ale na druhou stranu.... :-DDD

      Zamek > To neplat. Jestli si správný živnostník, tak máš DP v mínusu každý rok jako já už 8 let, tak se odvolej, že si socka. Teda jestli to jde se odvolat :-/

        Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:43:18

        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> Já neřídil me mužou políbyt prdel ja pokutu nedostal :)

          NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:42:13

          To máte každy za 2 500 !!! :-)) Tak to je pohoda.
          Co si klobas říkal o těch hlásičích ??? :-DDD

            Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:41:55

            Zámek >> Jéé oskenuj ju a hod ju sem pls chci to videt prosííím :) jinak ta pokuta je nahovno no to už by byl asponankej clunek. ale jsou to hlásice nadosmrti kamos je ma už nakych 10let

              NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:39:38

              klobas.. za jeden je to docela pálka¨:)

              jj ta rychlá jízda mě dneska přišla dom mám fotku a 5OOO kč pokutku :))))))))))))
              NA TÉ FOTCE JSEŠ TAKY:)))))

                NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:38:28

                pajinek> Jednoznačně preferuju vršky od piva na cívce a pod cívkou konzervu od madarského guláše. Vršek při jízdě a pádu do konzervy dělá krásný drnčivý zvuk. Takže 3 ve 2 pohoda jazz :-DD

                  Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:35:31

                  Zámek >> ta cena je za 1kus. jj pamatuju jak jsme jeli domu pres mesto 80km v hodine :)

                    Npajinek - Profil | Po 22.12.2008 21:35:09

                    Alov -- nejlepsi hlasice jsou plechovky mezi ocky, zaber poznas jednoduse bud klepnou o prut nebo o zem. A hlavne za jedny penize mas zradlo i signace

                      NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:34:00

                      Klobás ta cena 1549 JE ZA OBA NEBO ZA JEDEN?

                      Jooo a víš jak jsme jeli na dešnou a fotil nás ten sloupek když jsme jeli rychle pamatuješ si to ještě????

                        Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:30:10

                        Zámek >> No tak jestli ti prijde menit baterky jednou za 4roky jako žrout baterek a reklamace cca 1-2% tak budiž ale není to tam si to pletes s nakym jinym hlasicem.jetsli ne tak bych chtel toho s prominutím vola videt co ti to říkal musel bych se fakt zasmát. tad y máš na nej odkaz jsou fakt nej lepsí podle me nekoupís http://www.chytapust.cz/products/88-Hlasice--swingery-Hlasice/LP008800498--Carpsounder-SUPER-%28-cerveny--zeleny--zluty%29/

                          Npajinek - Profil | Po 22.12.2008 21:29:44

                          Ma se od zitra ochlazovat cos neni tak hrozny, ale ma byt vetrno

                            NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:24:31

                            Alov no já doufám že se podaří hlavně když nebude foukat silný výtr a pršet nebo sněžit

                            Kablas no já jsem slyšel že jsou dost poruchové a navíc to žere baterky jak sviňa

                              NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:19:15

                              Zamek > Zitra má být parádní počasí, takže by to mohlo doklapnout ten okyš :-DD

                                Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:18:41

                                Zámek >> carpsounder super nic jinyho bych už nechtel fakt nejlepsí hlasice co snad jsou

                                  NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:14:39

                                  Alov no já sem zvědavej jak dopadnu dofám že si alespoň něco chytnu:)) třeba zase okounka:)))))

                                  Kablas a co kupuješ za hlásiče???

                                    NAlov - Profil | Po 22.12.2008 21:11:37

                                    Zamek > No já dneska navštívil rybařinu a nechal jsem tam dvojku, takze ozdoby na parezy doplneny :-DD Ted uz jen najit ten pravy les a bude spokojenost :-)

                                      Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 21:08:57

                                      Zámek >> kdyby jsi mi radsi prispel na hlasice :)

                                        NZámek - Profil | Po 22.12.2008 21:05:49

                                        Alov.... tak to velká gratulace :)))))))))))))

                                        zítra jedu na hartu zehnel jsem si broďáky nakoupil gumy a voblerky cca 1150kč tak jsem zvedavej kolik mi jich zustane :))