Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NZámek - Profil | Ne 30.11.2008 14:41:52

kablas... notak nenech se prosit a hoď sem nějáké ty tvoje kapříky

    Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:59:11

    fishmen17a -- je to s Benesova nic lepsiho nemam. Chytat jsem tam nikdy nebyl, tak ze vic ti k tomu nereknu. Jen jsem se tam byl podivat.

      Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:55:21

      Vase zprava

        Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:52:00

        a kdyz ne tak o kousek dal mas chovnej rybnik a sadky ( Nezmar)

          Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:46:03

          nic lepsiho nemam tak snad ti pomuzou

            Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:42:04

            Vase zprava

              Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:39:24

              Vase zprava

                Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:36:53

                Martin to jsem zvedav, ale nechame se prekvapit snad to klapne

                  NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 13:34:23

                  pajinek >> zámek mě to slibuje už delší dobu tak snad teď

                    Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:28:05

                    Vase zprava

                      Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:25:35

                      Martin -- jasne, chtelo by to aby jsme se sesli vsichni tri

                        Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:24:14

                        fishmen17a --- tady neco mas, pokud ti to pomuze

                          NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 13:21:40

                          pajinek >> jasně to se domluvíme...ale asi bys musel vzít ten shetler a možná ukecáme i zámka

                            Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:20:20

                            Martin uvydim, jeste se v tydnu domluvyme.

                              NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 13:17:59

                              pajinek >> mno mě zamrzla většina rybníků tak to vidím tak na Hartu :-D ale tam taky o ni nic nevím..bude to metoda pokusu a omylu...to bys mohl taky přijet :o))

                                Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:13:42

                                Martin -- v Zelechovicich mam to za humny.Neni to sice moje oblibena voda, ale sel jsem to skusit. Jinac bavyl jsem se z jednim kolegou a nejde to ani v Babicich ani na mem celorocne navstevovanem Chomoutove. Vypada to ze ochlazeni s kapriky pekne otraslo.

                                  Nfishmen17a - Profil | Ne 30.11.2008 13:09:58

                                  neva, foukni to sem :)

                                    NMartin... - Profil | Ne 30.11.2008 13:08:44

                                    pajinek >> měl sis rozbalit shetler a bys bys v poho...to je škoda že nic nešlo...tos mě moc nptěšil a kde si byl?

                                      Npajinek - Profil | Ne 30.11.2008 13:06:53

                                      Dnes chvili na rybach, ale po dvou hodkach jsem to vzdal. Nic neslo a kevsemu voukal ledovy vitr.

                                      fishmen17a -- nejakou by mel, ale jsou s rijna a to ty asi nechces.

                                        Nfishmen17a - Profil | Ne 30.11.2008 12:24:03

                                        mate nekdo aktulani fotku,fotky z hlucina nebo dolniho benesova? zajima mne jak to tam ted vypada. i za jednu budu rad, diky