Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

klobas - Profil | Ne 30.11.2008 11:25:43

Zámek >> Neboj dočkáš se nech se prekvapit.

    Zámek - Profil | Ne 30.11.2008 11:19:11

    klobas - tak jsem hoď nějáké foto a miru + váhu :):)

      klobas - Profil | Ne 30.11.2008 10:12:16

      pajinek >> Jo neco se laplo a nemocnej nejsem.

        pajinek - Profil | So 29.11.2008 23:13:41

        klobas -- jo a chytly jste neco ?

          pajinek - Profil | So 29.11.2008 23:12:18

          Martin -- v Ramzove

          klobas -- tobych po takove vyprave potreboval 14 dovolene a prolezet ji u kamen aby nabral zpet to teplo co bych tam ztratil.

            Martin... - Profil | So 29.11.2008 22:03:13

            klobas >> jasně ale musím se dostat hlavně na výšku o Brna

              klobas - Profil | So 29.11.2008 21:44:14

              Martin... >> No to doufám zajedem pak na musov a dame jim naprdel spolecne ... :D

                Martin... - Profil | So 29.11.2008 21:40:58

                klobas >> ale od vánoc mám prakticky volno až do půlky září tak jim dám pořádně na prdel

                  klobas - Profil | So 29.11.2008 21:27:44

                  Martin... >> jo to jsme dva ted už mám utrum :(

                    Martin... - Profil | So 29.11.2008 21:25:04

                    klobas >> uvidím jak to budu mít ve škole ale asik jen na jeden den nebo maximálně na 2 dny....víc už nemůžu kvůli docházce

                      klobas - Profil | So 29.11.2008 21:21:06

                      Martin... >> kam valíš? a na jak dlouho?

                        Martin... - Profil | So 29.11.2008 21:19:47

                        klobas >> no tak šetři šetři....kua jak já se těším na rybky až pojedu...v sobotu to vidím jasně

                          klobas - Profil | So 29.11.2008 21:16:00

                          Martin... >> Jo taky by se hodil

                            Martin... - Profil | So 29.11.2008 21:10:17

                            klobas >> teď kámoš sehnal original za 3800

                              klobas - Profil | So 29.11.2008 21:08:39

                              Martin... >> jj kolega mi ho půjcil a byl sem naprosto spokojen

                                Martin... - Profil | So 29.11.2008 20:56:17

                                klobas >> tam má někdo mustanga že??jj neboj já se chystám

                                  klobas - Profil | So 29.11.2008 20:51:46

                                  Hoši serte na zimu a šup k vode jeste se to dá přežíííít.

                                    Martin... - Profil | So 29.11.2008 20:39:19

                                    pajinek >> no já jsem trčel na pokoji na škole ale aspoň jsem dospal čas z minulýho týdne...pak dej vědět jak si dopadl s těma kapříkama ať mě naladíš :-D a kde si byl na lyžích?

                                      pajinek - Profil | So 29.11.2008 20:32:05

                                      Zamek -- ty ses nejak ve FORECH rozkecal !!!

                                      Martin -- tak dnes jsem klacky vymenil za lyze" SUPR az na studeny vitr. Zitra bych chtel vyrazit na kapriky, ale ted tady jemne prsi, tak uvydim rano.

                                        Martin... - Profil | Pá 28.11.2008 17:31:45

                                        pajinek >> taky jste o mnoho níž než já :o)) nakonec příští víkend vytáhnu tak max běžky a půjdu protáhnout kosti :o))