Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npajinek - Profil | Pá 28.11.2008 17:24:31

Martin uvydime, ale dame si vedet. Jinac unas zamrzlo zatim neni.

    NMartin... - Profil | Pá 28.11.2008 17:14:39

    pajinek >> to ještě nevím...musím nejprve zjistit kde je to zamrzlý a kde nee...podle toho si vyberu lokalitu...to bych ti kdyžtak napsal kdyby si chtěl jet se mnou :o))

      Npajinek - Profil | Pá 28.11.2008 16:52:45

      Martin -- unas je taky kulovy, teploty kolem + 4 , ale v Karlove pod Pradedem uz to rozjizdi , na Cervenohorskem Sedle, v Petrikove, v Branne mozna i v Klepacove. Tak uvidim kam pojedu, do rana se rozhodnu.
      A kam mas namireno na kapriky pristi vykend ? Ja mozna na ne vyrazim ted v nedeli, ale taky jeste uvidim, hlasi nejake destove prehanky a v te kose a jeste vdesti nemusim.

        NMartin... - Profil | Pá 28.11.2008 15:03:23

        pajinek >> a kam chceš jít lyžovat???to mi ani ze srandy neříkej že je tam tolik sněhu....chystám se totiž příští víkend na kapříky

          Npajinek - Profil | Pá 28.11.2008 14:31:39

          Martin -- na rybkach jsem nebyl, ale zitra pojedu asi si zalyzovat.

            NMartin... - Profil | Čt 27.11.2008 0:17:39

            Zámek >> abys šel na icq :o))

              NZámek - Profil | Čt 27.11.2008 0:17:01

              Copak Martinek potřebuje???? :)

                NSpacir - Profil | St 26.11.2008 20:11:06

                pomlouvate za zady, dobra dobra, 300m ze nebudu?to si pis ze budu, uz kolikrat se tak stalo a promeskal jsem zaberu a zaberu, ale ted to uz bude jiny:),,,

                  NMartin... - Profil | St 26.11.2008 19:20:03

                  pajinek >> nebo stačí dát slivovičku a už bude dělat jelena v říji :o)) snad to nebude číst :-D byl js na rybkách???

                    Npajinek - Profil | St 26.11.2008 19:14:19

                    Dobráááá beru na vedom, skripnem ho on to ani nepozna.

                      NMartin... - Profil | St 26.11.2008 19:09:51

                      pajinek >> oki beru...stejně si potřebuji obměnit vercajk a u špacíra b se něco našlo :o))

                        Npajinek - Profil | St 26.11.2008 19:07:57

                        Martin --- ja ti pomuzu a pujdem na pul, co ty na to ???

                          NMartin... - Profil | St 26.11.2008 19:04:16

                          Spacir >> a když budeš tak ti to šlohnu a budu mít taky Flajzary :o))

                            Npajinek - Profil | St 26.11.2008 19:04:11

                            Něěěěě ale mam v planu, akorat nevym kam a taky podle pocasi.

                              NMartin... - Profil | St 26.11.2008 19:03:16

                              Spacir >> kua tak snad tak daleko od nich nebudeš ne :o))

                                NMartin... - Profil | St 26.11.2008 19:01:32

                                pajinek >> no však přes zimu času dost...mezitím snad něco našetřím a koupím...byl jsi na rybkách??

                                  NSpacir - Profil | St 26.11.2008 19:00:42

                                  Martin...: Flajzar je flazar a priposlech mi od nej donese jezisek, i kdyby jsi tu baterku mel menit kazdej rok(neni draha) tak vis ze mas kvalitu v priposlechu...dosach 300m proste pro me je jednickou

                                    Npajinek - Profil | St 26.11.2008 18:58:29

                                    Martin -- v priposlechu nevim, nemam ho, ale v pipakach alkalicke 3 roky a to je mam dost casto u vody.


                                    tak soudim ze budou usporne i v priposlechu.

                                      NMartin... - Profil | St 26.11.2008 18:50:57

                                      pajinek >> do flajzara jsem chtěl původně jít ale odradili mě o toho....baterka prej nevydrží dlouho v příposlechu tak nevím

                                        Npajinek - Profil | St 26.11.2008 18:45:34

                                        Martin -- chces standart nebo nadstandart???
                                        Pokud chces standart, tak Flaizar. V desti vydrzi baterka (alkalicka) minimalne 2 roky a priposlech nebo svytici svingr neni problem. Akorat priposlech se toci neco kolem 3000 kc.
                                        Tak ze celkem asi tak 5500 kc.