Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | St 26.11.2008 18:36:54

pajinek >> to víš snažím s eporadit a věčně hledám jaký si kupit hlásiče s příposlechem...ale pořád nevím

    Npajinek - Profil | St 26.11.2008 18:33:36

    Cauu Martas !!! Ty ses zase nasel ??? Tak tu bylo dlouho mrtvo.
    Akorat jsem te registroval v ( navijaku Tica- Abyss TF)

      Npajinek - Profil | St 26.11.2008 18:29:11

      Zamek -- jak jsem psal budu bez papiru na 1 mesic, ale po pulce mi budou vraceny, tak ze je dostanu tesne pred novym,rokem nebo az po nem.Zalezi jak budou uradovat na mestkym urade!!!
      Jinac by jel, ale nezlob se. Stejne nevidim velky zajem, skus to az po novem roce.
      Semnou muzes v jinem terminu pocitat, i pred svatky, ale pruser je pruser.

        NMartin... - Profil | St 26.11.2008 18:19:27

        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> mno počítej ale s hodně špatným přístupem...spíš příjezdem...nevím jestli to maj Bruntaláci ve zvyku ale všude na jejich vody je to takový tankodrom a tohle není vyjímka...jinak si tam možná zalapáš i granuláče pokud teda zbyli

          NZámek - Profil | St 26.11.2008 18:18:06

          Hoši tak co jak to s váma vypadá?? Mám teda na tu akcičku rezervovat stůl nebo to mám pustit nějáké jiné partičce co si bude chtít posedět??

            NAlov - Profil | St 26.11.2008 18:09:45

            Martin & Spacir> No ještě bych rád letos stihnul nejaké jednodenní vychazky, takže to mozna prubnu i tam. Teda pokud to nezamrzne. Feedery už jsem naleštil, oštěpy zazimoval, takže doufám, že v jemné technice budu slavit nějaký úspěch.

              NMartin... - Profil | St 26.11.2008 16:26:00

              Spacir >> jo je to déle zatopené ale předtím to mělo jen malinkatou plochu...ryby tam jsou pěkný zvláště štiky ale s kaprama to nebude tak horký páč se tam vysazovali poprvé až teď....prej ten menší by měl být na dírky

                NSpacir - Profil | St 26.11.2008 16:19:25

                Panove o Oborne jsem si uz sehnal par informaci a ja zase slysel ze je to zatopeny kaliste a ze ryby tam jsou vcelku pekny, kamos od tamat ma stiku neco pres 70cm, a tato voda je uz prej dele zatopena a kapri tam jsou taky pry pekni,,,,ale jak rikam, pisu zde jen co jsem o tom zjistil....

                  NMartin... - Profil | Út 25.11.2008 23:19:04

                  Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jj jen se přihlaš....možná budeš PRVNÍ :o)) ale nechme je...nezbývá jim už moc času

                    NAlov - Profil | Út 25.11.2008 23:04:10

                    No tak masmani si aspon pošmáknout na násadácích s příchuti bigasfalt :-DD Ku*va já už se v tom našem kraji nedivím ničemu. Se asi přihlásím do pegi clubu a bude :-DD Pan Zlámal potřebuje hledače big kaprů :-DD Bože to je blb ....

                      NMartin... - Profil | Út 25.11.2008 22:58:36

                      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no ono je to bývalé odkaliště z rudných dolů tak proto ta hloubka....jinak jsme tam našel ve vodě asfaltové koláče a tak jsme si řekl že ryby odtamtud žrát nebudu....nechci se nechat otrávit

                        NAlov - Profil | Út 25.11.2008 22:54:06

                        21 m??? To jim při tom budování jeblo??? No asi jo. Každopádně 8,5 ha je slušná vodička, tak snad tam něco zůstalo. Na jaro to tam prozkouším feederem a dál se uvidí no :-)

                          NMartin... - Profil | Út 25.11.2008 22:49:52

                          Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no je tam prej nej 21 metrů...je pravda že to tam masařky pořádně vybílily...tak jsem zvědavej na jaro co tam zůtalo...teda pokud se tam ukážu :o))

                            NAlov - Profil | Út 25.11.2008 22:38:27

                            No já tam ještě nebyl. Dozvěděl jsem se o tom teprv nedávno. Ale co jsem slyšel, to mi stačilo. Nasadily se ryby a bez nějakého delšího hájení se tam pustili masmani a po týdnu bylo po chytání. Osobně vůbec netuším, jak to tam je momentálně s rybí osádkou a ani nevím, kdy se tam poprvé něco sadilo.
                            Jakou más Martine cca na mysli hloubku?

                              NMartin... - Profil | Út 25.11.2008 22:13:11

                              Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jj přesně jak píšeš...je to ono

                                NAlov - Profil | Út 25.11.2008 22:04:18

                                Podle mého je to tohle :-)

                                  NAlov - Profil | Út 25.11.2008 22:04:16

                                  Vase zprava

                                    NMartin... - Profil | Út 25.11.2008 20:50:32

                                    paia >> na těchto revírech jsem byl už chytat a musím říct že jsou strašně hluboký...na kaprařinu to nebude to pravé ořechové ale na dravce to půjde

                                      Npaia - Profil | Út 25.11.2008 20:45:22

                                      kde to je a co se tam dá najít za rybu?

                                        NAlov - Profil | Út 25.11.2008 20:43:24

                                        Máme nějaké nové revírky :-)