Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NAlov - Profil | Út 25.11.2008 20:43:01

Máme nový revírek. A "jednicka" má slušnou rozlohu :-)

    Npajinek - Profil | Ne 23.11.2008 22:43:30

    DROGA jedroga, ale pohled ven z okna me odradil.

      Npajinek - Profil | So 22.11.2008 20:55:37

      Zamek -- v cera kdyz jsem jel prselo pak snezilo, potom se vyjasnilo a kdyz jsem odjizdel zaclo prset. Pokud zitra pojedu, tak jedu na Krasno do Sumperka, tak ze si beru lyze aby se dostal k vode. Ale vse rozhodne pohled z okna rano i kdyz pocitam ze tam bude uplne jinak jak u nas.

      To vis skalni rybari je to DROGA.

        NZámek - Profil | So 22.11.2008 19:48:34

        Hoši vy se máte vy ještě chodíte na ryby já tady mám už 20cm sněhu:(

          Npajinek - Profil | So 22.11.2008 18:55:37

          klobas -- v cera jsem byl na tri hodky ( 15 -- 18 h ) bez zaberu a promrzli. Zitra chci jed znovu behem dopolednich a odpolednich hodin, ale nevim zalezi jak se probudim a podivam z okna.
          Tobe vypravu nedoporucuji, jedine 1 ku 1, ale stejne se vratis v podobe eskymaka.

            NSpacir - Profil | So 22.11.2008 14:46:18

            chtel jsme setrvat vikend na rybach , ale vcera jsme vyrazily brzi rano, a dnes po probuzeni nas prekvapil zamrzlej rybnik zaroven i s montazemi ve vode, tak jsme se odebrali do svych domovu...ale bylo supr...zima,snih,vitr,sliovicka,poradnej zaber ze strany kaprika, asi cca 1min akorat jsme se nemohli dostat z bivi kvuli zamrzlejm zipum tak k prutu jsme se vcas nedostali, ale i tak jsme dokazali udelat paradni zaber a to nas tesi....

              Nklobas - Profil | Pá 21.11.2008 16:53:18

              pajinek >> no 7litru toho neberu ale neco prece beru nejedu na konceert abych byl na srot jedu na ryby tak to musí být tak nálada :))

                NMartin... - Profil | Pá 21.11.2008 14:04:18

                víš jaké to je být ve vichřici venku a aby si s tebu vítr dělal co chtěl a do toho ještě kroupy????a pak hodinová chumelenice s deštěm a větrem???já už VÍM jaké to je...NEDOPORUČUJI!!!

                  Npajinek - Profil | Čt 20.11.2008 22:49:31

                  klobas -- kdyz si vezmes slivovicia a zapijas ji rumem ( 1 ku 1 mysleno v pullitrech ), bude ti vse jedno. 5 dni 5 litru

                    Nklobas - Profil | Čt 20.11.2008 22:12:25

                    Tak po dnestních zprávách me to na ty ryby mocneláká jetsli me to tam zasnežííí.
                    A u vás už je to asi uplne v řiti stím snehem co????

                      Nklobas - Profil | St 19.11.2008 19:32:39

                      pajinek >> jj na anín ten taky jen tak nezamrzne :)

                        NMartin... - Profil | St 19.11.2008 18:09:04

                        pajinek >> tak to bych si chtěl vyzkoušet...sice bych plaval jak sekera ke dnu kdybych se probořil :o))

                          Npajinek - Profil | St 19.11.2008 18:04:01

                          Zamek -- Hartu mas kousek, ta jen tak rychle nezamrza !!!

                            Npajinek - Profil | St 19.11.2008 18:02:39

                            Martin -- pokud zamrzne, tak dirky budou fungovat v Sobacove !!!!

                              Npajinek - Profil | St 19.11.2008 18:00:40

                              klobas -- na aninske jezero nebo kam ?

                                Nklobas - Profil | St 19.11.2008 17:02:03

                                Zámek >> ser na to dojed ke me neco vymyslíme a bude :)) ja ted například jedu na 7dní na tovacov pokud tam nezmznu a ve zdraví se vrátím neco vymyslíme :))

                                  NMartin... - Profil | St 19.11.2008 10:32:14

                                  Zámek >> dírky to jistí.....sice nevím kde budeme chodit ale něco s enjde a kdyžtak můj rybníček nezmrzá :o))

                                    Npaia - Profil | St 19.11.2008 7:27:11

                                    Zámek >> můžeš jezdit na řeku, ta hned tak nezamrzne

                                      NZámek - Profil | St 19.11.2008 1:57:41

                                      Tak a je to tady zima mě právě dostihla je cca za 5min 2 hodiny ráno, zavřel jsem hospodu a při zamikání hlavního vchodu se mi chtělo brečet, na mém autíčku škoda felicie byla souvislá vrstva sněhu:( co budu dělat a to ještě neříkám nic nato, že hlási v TV, že bude dalších 14 dní mrznout, nechci tady dělat poplach, ale za 14 dní na rybníce bude led:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
                                      asi umřu:(

                                        Npajinek - Profil | St 19.11.2008 0:05:51

                                        papia -- 50 denne jich tam nebude, to jsem trochu prehnal, ale ve vasi organizaci bude taky dost masaru v jako v kazde jine.